Wpis z mikrobloga

Generalnie też ciężko mi się ostatnio używa @wykop ale zdaję cobie sprawę, że nowy interfejs to nowość dla mózgu który lubi się przyzwyczajać, więc trzeba troszkę poczekać, żeby głowa ogarnęła co gdzie jest.
Pamiętam jak (chyba w 2012) wprowadziliście mikroblog, który wcześniej na wykopie nie istniał - pamiętam te komentarze "po co to, a na co to" xD
chciałem nawet pokazać jedne z pierwszych dni z komentarzy na mirko, ale nie umiem się cofnąć tak daleko na mikroblogu. Gdybyście #wykop potrafili tam dotrzeć i pokazać, jakie były narzekania na powstanie mikroblogu i "jakie to goowno i po co to" to byłoby super odniesienie, ze generalnie nic się nie zmienia i ludzie (szczególnie w internecie) reagują w taki dziwny sposób na duże zmiany każdego portalu (podobnie pamiętam na narzekanie jak zmienił się look portalu Allegro)
#wykop #rozkminy #ciekawostki #nowywykop #wykopchangelog
  • 3
@idomeneo: byłem tu gdy dodali mikroblog. To była zmiana, owszem ale na zasadzie wartości dodanej. Pamiętam też jak przy jednym redesignie miałem problem z tym jak zmienili położenie miniatur znalezisk.
Tylko to co zrobili teraz to coś więcej niz zmiana. To że ci się ciężko korzysta to nie kwestia mózgu tylko tego że naprawdę masa rzeczy została popsuta. Nowa aplikacja wygląda tak jakby stworzył ją ktoś kto nie korzystał z poprzedniej