Wpis z mikrobloga

Mireczki z tagów:

#elektronika
#diy
#majsterkowanie
#stolarstwo
#hatips
#homeassistant
#smarthome
#sonoff
#zigbee
#inteligentnydom
#iot
przechodzicie gdzieś po rewolucji 2.0 na wykopie? Ceniłem te tagi bo można naprawdę było się sporo dowiedzieć, a nawet miałem wrażenie, że kilka osób siedziało tu na etacie ;) i dzieliło sie swoją wiedzą. Dyskusje o Hejto, Redit, Lurker też czytałem, mi chodzi tylko o te tagi. Pytam poważnie, jakoś perspektywa powrotu do #elektroda słabo mi się widzi... Grupki na facebooku mimo, że tysiące członków to reakcje słabe i mało merytoryczne.
  • 10
@art212
Ja korzystałem na telefonie z apki nieoficjalnej. Potem jak zepsuli to na telefonie oglądałem wykop przez przeglądarkę i było trochę dziwnie.

Teraz zauważyłem że apka na androida działa i w sumie jest podobnie jak przedtem. Moim zdaniem w ciągu kilku dni to dopracują i będzie działać tak jak przedtem. Chociaż szkoda trochę tego API bo przestały działać zewnętrzne serwisy jak AMW.
@art212: ogólnie sprawa wygląda tak, nie ma przywołań to prawie nikt tu nie zagląda bo to mało popularne tagi. Przynajmniej tak jest z mojej strony. Raz dziennie wejdę i tyle
bo to mało popularne tagi.


@Smarek37: ??????? no chyba nie bardzo XD elektronika i majsterkowanie to chyba top of the top tagów zaraz po polityce i wynurzeniach typu przegryw itp
@art212: no ale na tych tagach miałeś po max 10 wpisów dziennie, więc bez przywołania nikomu nie chce się tego śledzić. Na takim tagu ukraina masz po kilkaset wpisów, więc jak zajrzysz to ciągle jest coś nowego