Wpis z mikrobloga

Związku z ostatnimi zmianami na Wykopie, na alternatywnym Hejto pojawiła się jakaś aktywność na tagu #raportzpanstwasrodka. Niestety, aby opublikować tam wpis trzeba go dodać do jakiejś "społeczności" (kategorii), a tej nie można ot tak sobie utworzyć zaraz po utworzeniu konta dopóki z aktywnością nie dobije się do rangi "kompan". Tak więc jak na razie wpisy trzeba dodawać do "społeczności" niezwiązanych z naszymi kambodżańskimi patusami i do nich nie pasujących.

Jeśli jesteście zainteresowani utworzeniem osobnej "społeczności" na Hejto dla "kambodżańskiego uniwersum" (jako zapasowej alternatywy dla Wykopu i Reddita) i chcecie w tym pomóc to przy ewentualnym zakładaniu tam konta możecie kliknąć ten reflink, który powinien mi dodać nieco punktów do następnej rangi. Mając już konto do czasu, aż osiągnę rangę "kompan" możecie dać pioruna temu wpisowi. Dzięki temu szybciej założę "społeczność" dla kambodżańskiego uniwersum.
#raportzpanstwasrodka #raportzakcji #popaswpieprz
Pobierz pelt - Związku z ostatnimi zmianami na Wykopie, na alternatywnym Hejto pojawiła się j...
źródło: hejto
  • 6
@KapitanTorpedal: Nie chce na siłę czegoś wrzucać, ale też nie chce się mi czekać parę tygodni () Zastanawiałem się nad wrzuceniem na Hejto paru moich starszych wpisów, które cieszyły się popularnością na Wykopie, żeby w ten sposób zdobyć uprawnienia do założenia społeczności, ale jako świeżak nawet nie mogłem dodać grafiki do wpisu (lub była to wina jakiegoś błędu) i to sobie odpuściłem.
@dizel81: Wątpię, że wykopowicze stąd masowo przeniosą się na Hejto. I dobrze! Zakładam tam "społeczność", żeby już tam była na czarną godzinę i dla osób które potrzebowały tego – żeby wpisów z tagów #raportzpanstwasrodka itd. nie trzeba było dodawać do niepasujących społeczności (niestety na Hejto każdy wpis musi być dodany do jakiejś "społeczności"). Osobiście, mi nie przeszkadza wygląd nowego Wykopu, choć czasem brakuje mi paru starych funkcji. Tych to bardziej brakuje