Wpis z mikrobloga

Już za kilka miesięcy:

Grzegorz Krychowiak w Hejtparku: OSTRO O NOWYM SELEKCJONERZE I KONTROWERSYJNYCH POWOŁANIACH

Prowadzący Krzysztof Stanowski oraz Mateusz Borek:

Stanowski: No tak Paulo Bento odpalił starą gwarze w sposób populistyczny, ale czy to przyniesie efekty narazie zagraliśmy co prawda 2 mecze a trener miał zawodników do dyspozycji 3 jednostki treningowe ale nie widać progresu

Borek: Tak, No i dodajmy ze ta szopka pod tytułem zero dziennikarzy na zgrupowaniu z czasów Sousy znowu wraca. To jest dla mnie rzecz niezrozumiała jak Paulo Bento podobnie jak jego imiennik rzuca sobie kłody pod nogi. Powiem tak: ta Bajera mi się nie podoba i mam złe przeczucia, źe trener przyszedł tutaj gwiazdorzyć a nie trenować. Przyszedł się wypromować i przy najbliższej okazji ucieknie jak jego portugalski poprzednik. Obym się mylił. Narazie jest bajeranctwo które już znamy, a efektów brak.

Krzysztof Stanowski: ja nie wiem nawet jakie my mamy wobec nowego selekcjonera oczekiwania. Bo wyjście z grupy jak rozumiem oczekiwaniem nie jest. Inaczej Czesław Michniewicz nadal byłby selekcjonerem. Chyba oczekiwaniem jest styl, ale nie wyobrażam sobie żeby skoro za kadencji Michniewicza, który miał nieporównywalnie mniej czasu na zbudowanie drużyny nowy selekcjoner z grupy na duzym turnieju nie wyszedł. Jak rozumiem oczekiwania to dobra gra i wyjście z grupy. Nie wydaje mi się żeby z całym szacunkiem nas było stać na obydwa te warunki.

Michał Pol: przepraszam że wam przerwę chłopaki ale użytkownik kopyto Borka pyta czy skoro Paulo Bento gra tak ofensywnie to czy naszym zdaniem będziemy momentami meczu z 4-3-3 przechodzili na 7-1-1…. aaa bardzo śmiesznie ten żart już się trochę zdezaktualizował.

#mecz #kanalsportowy #hejtpark #reprezentacja
Pobierz Azorek77 - Już za kilka miesięcy:

Grzegorz Krychowiak w Hejtparku: OSTRO O NOWYM SEL...
źródło: 01E684C4-C16D-4A2F-A9EB-D43EAC7A9D7C