Wpis z mikrobloga

Paradoks Hejto to zjawisko, w którym byli użytkownicy popularnego portalu, tworzą nowy serwis i gardzą swoim poprzednim środowiskiem, uważają siebie za osoby lepsze od innych, generalnie zbiór egocentryków z kompleksami o kruchej psychice i zaburzeniami.
Administrator portalu, zamiast skupiać się na dostarczaniu wartościowego contentu i swojej pracy, kłamie, wyzywa i zachęca użytkowników do nienawiści i pogardy do mniejszych społeczności, na własnym portalu. Portal jest pozbawiony jakiegokolwiek poziomu dyskusji, gdy brakuje argumentów, to jesteś wyzywany od wykopków i każą Ci wracać na wykop oglądać #famemma, bo oni tutaj słuchają Beethovena. XD Każdy, kto ośmieli się skrytykować cokolwiek także jest nakłaniany do powrotu na poprzedni portal.
Zwykłe chamy i prostaki bez kultury wyzywają innych od patologii, ostatecznie okazują się największa patologią. Nowe, nie znałem. Najlepsze jak oni ciągle mówią o wartościowym contencie, nie to, co na wykopie, jednocześnie ich strona główna składa się głównie z pogardy do innego portalu i jego użytkowników. XD

#przegryw #bekazhejto #wykop #hejto
Heekate - Paradoks Hejto to zjawisko, w którym byli użytkownicy popularnego portalu, ...

źródło: gfdggd

Pobierz
  • 20
@Heekate: Taki wartościowy ten kontent mają, że cała gówna zawalona jest ich płaczem o przegrywach i nic więcej nie ma xD. Tam jest to samo gówno co na wykopie, ukrofilowa propaganda i wyzywanie od onuc, żałosne wojenki konserw i neuropy, pół hejto zasrane polityką, itp.. Gdzie ten wartościowy kontent? Ten sam ściek tam siedzi co tutaj.
@Heekate: Ja mam bekę z tego, że w ciągu dwóch dni, wyłamowe wykopki, zaczęły wpłacać pieniądze na Patronite. Łącznie 7K PLN, średnio wychodzi 11,77 PLN na głowę xD

Elita internetu pokazała swoją zasobność xD A władze Hejto, już kombinują jak tu się pozwalniać z roboty i pracować tylko przy portalu. Te projekcje tworzą na bazie spontanicznych decyzji ludzi, którzy zaraz ten hajs wycofają, bo trzeba będzie wysłąć SMS na "Rolnik szuka
@Heekate: Hejto jest lepiej zooptymalizowany i przyjemniejszy dla oka, mam #!$%@? w ludzi narzekających, niech narzekają :D
Tag #famemma na wykopie, to tag, który najmniej licznie emigrował na hejto, ja zostawiam konto na wypok, ale na hejto też będę postował, może się z czasem rozkręci.
@Heekate: bo zaletą wykopu jest/była różnorodność użytkowników, mimo różnych fluktuacji na przestrzeni lat (kuce-konserwy-tęczowi-"centryści") to nigdy żadna grupa nie dominowała taż tak mocno, żeby inni musieli się ewakuować. Ot, co by nie mówić o tagach, to jednak czarnolisto robi swoją robotę i jak nie chcesz czytać jakichś wysrywów, to parę kliknięć i voila.

I teraz jeśli komuś coś mimo wszystko mocno nie pasuje i robi exodus/zakłada własny portal (xd), to istnieje