Wpis z mikrobloga

#gielda

Dobra, ruch zamiera (choć akurat giełdowy tag zamiera najwolniej z tego co widzę - ale ogólnie to na wykopie niestety tendencja jest szybko spadkowa od poniedziałku), ale na hejto nie każdy przeszedł (chyba jeno ja, @widmo82 i @WiktorekS o ile dobrze widzę).

To co dalej mordki, jeżeli/kiedy wyjmą wtyczkę w serwerowni? Gdzie śmieszkować z giełdy i gdzie zobaczę wpisy @maniek74, śmieszne kreski @bruhhhhhhhh, poczytam o palantirku x20, zobaczę predykcje teslowca? Forum investing, stockwatch?
  • 25
@widmo82: a jak inaczej sprawdzisz kto ile ma multikont? Szklana kula? XD nie schlebiaj sobie że używałbym twojego nicku, szczerze to było by mi wstyd cokolwiek napisać pod nickiem widmo82 - kojarzy sie od razu z forum bankiera
@TS_X9: Zgadza się ze IP pomaga sprawdzic czy ktoś ma multikonto, ale powtórze: użytkownik ani tego ani srejto nie sprawdzi IP innego użytkownika. Może to zrobić administrator poratalu więc nie kręć się ja pet w kiblu. Znów się oplułeś pisząc głupote.
@TS_X9: haha, znów bez prochów piszesz? Przecież to nie ma ani ładu ani składu xD
Kiedys myslalem, ze nie można tak nisko upaść, ze patologia na mirko osięgneła dno, ale kopiesz głebiej i głebiej
zachęcam do sprawdzenia IP tych kont i wyciągniecia wniosków - robieni jesteście jak dzieci :D


@TS_X9: Ja wiem że "grasz niepełną talią" jak to się mówi, ale trzeba by być debilem by na to nie wpaść że to ty.