Wpis z mikrobloga

#gielda

Dobra, ruch zamiera (choć akurat giełdowy tag zamiera najwolniej z tego co widzę - ale ogólnie to na wykopie niestety tendencja jest szybko spadkowa od poniedziałku), ale na hejto nie każdy przeszedł (chyba jeno ja, @widmo82 i @WiktorekS o ile dobrze widzę).

To co dalej mordki, jeżeli/kiedy wyjmą wtyczkę w serwerowni? Gdzie śmieszkować z giełdy i gdzie zobaczę wpisy @maniek74, śmieszne kreski @bruhhhhhhhh, poczytam o palantirku x20, zobaczę predykcje teslowca? Forum investing, stockwatch?
  • 25
@jestemtunew: no więc nieodmiennie zachęcam do hejto - to czy się tam tag utrzyma to jedno, ale społeczność się rozlezie po róznych portalach bez koordynacji to potrafimy z sobą kontakt i stracimy najważniejszą rzecz w tej przygodzie giełdowej, tj. traumy z kolejnych inkarnacji byka z downstreet.

Jakby co, jestem na hejto jako FilipTerka_OFPR gdyby ktoś z jakiegoś powodu tęsknił za moim shitpostingiem.
Przyglądałem się temu hejto i jest to muł gorszy wypoka.


@DJ007: Yup, ale im aktywność nie nurkuje tak szalenie jak na wypoku. Na tagu giełdowym jeszcze aż tak ruch nie spadł, ale reszta portalu, cóż... zobacz na główną wypoku. Ruch znowu zmalał. Trochę mi się kojarzy z Aliorem, kiedy ogłoszono że CT będzie robił w Polsce bank, z tą róznica że PKO BP nie zrobiło wtedy spektakularnego rozbebłania trzonu biznesu jak
kto miał odjeść ten już sobie poszedł,


@maniek74: Szczerze? mi się wydaje patrząc po głównej, że odejścia własnie nie miały bezpośrednio po aktualizacji tylko wczoraj i dzisiaj. Drugie pytanie to jak sobie spółka poradzi z kryzysem.

To jest serwer-linkownia. Patrząc na cały wkop to imho jak w ciągu kilku dni nie zacznie się odbudowywać ruch to raczej po zabawie.

Nigdzie się nie udzielam.


@DJ007: Nieironicznie: szkoda.

ruch tu jest i
Na tym hejto pozakładanych jest wiele mulikont przez troli frustratów, którzy użyli nazwy użytkowników z wykopu, podj3bali awatary i klepia bzdury czego przykładem jest moj login, który tam został wykorzystany bez mojej wiedzy. Skąd wiem? Ktoś mi rano wysłał screena z kilku wpisów z zapytaniem czy to rzeczywiście moje konto bo jemu też ktoś podj3bał konto.
Najbardziej znani debile z wykopu klepią z wielu kont do siebie na hejto, liżą sobie dupy
Skąd wiem? Ktoś mi rano wysłał screena z kilku wpisów z zapytaniem czy to rzeczywiście moje konto bo jemu też ktoś podj3bał konto.


@widmo82: Tobie też #!$%@?ł? To trochę zawęża grono podejrzanych.
@TS_X9: kogo ty zachęcasz do sprawdzenia IP? Moderację? To pisz im. Zwykły użytkownik nie ma możliwości sprawdzenia IP danego użytkownika i wystarczy do tego wiedza informatyczna ze szkoły podstawowej.
Niedawno pisałeś o wyciąganiu danych osobowych i GPS ze zdjęc na wykopie - też pokaz głupoty xD