Wpis z mikrobloga

Temat wyglądu wykopu osiągnął taki poziom, że nie widzę innych wpisów, ale i tak spróbuję się wcisnąć xD

Szukam męskiego ZEGARKA na ZARĘCZYNY, od 1000 do 2000 zł, czy jest tu ktoś, kto się na tym zna? Raczej chodzi mi o trwałość, funkcjonalność i klasyczny wygląd, niż o bajery i super by było, gdyby był w srebrnym kolorze.

Zanim ktoś napisze, że za mało/za dużo - chlopak wie, że chcę srebrny pierścionek od La Venda Art (żona argenta mistica) I te, które mi się podobają są w tym przedziale cenowym (w sumie najbardziej mi sie podoba taki za 700 xd), więc w takim szukam zegarka.

Obrączki też będą srebrne lub z innego, trwalszego tworzywa w tym kolorze.

#zegarki #zegarkiboners #zareczyny
Pobierz WroziaZebuzia - Temat wyglądu wykopu osiągnął taki poziom, że nie widzę innych wpisów...
źródło: temp_file.png7533308387397595673
  • 21
@WroziaZebuzia: Niebieski zna się na zegarkach?
Jeśli tak, to do 2k nie kupisz mu niczego, czego by nie miał.
Jeśli nie, to jesteś pewna, że będzie nosił prawie codziennie?
Jeśli tak - Mirkowie wyżej podali bardzo sensowne opcje.
Jeśli nie - kup mu jakiegoś bezobsługowego Citizena
CB0250-17A
CB0010-88L
BM7470-84E
@savagetommy: nie zna się, nie interesuje się też tematem, to jest mój wymysł, żeby taki dostał, chciałabym, żeby miał go do ślubu :) Nosi zegarek, który dostał na 18, więc na pewno będzie też nosił ten ode mnie.

Na pewno chcę, żeby był na pasku, bo te z "bransoletą" w ogóle mi się nie podobają.
Żeby był dobrej jakości, użyteczny i w miarę uniwersalny, z możliwością wymiany paska. Na pewno chciałabym
@Arachnos83: Kurde, mogłam zaznaczyć, ze chciałabym na pasku, bo w ogóle mi się takie z "bransoletą" nie podobają, dla mnie pasują tylko do dresu xD Ale mi się podobają dandysiarskie naloty w modzie męskiej, więc mogę być nieobiektywna!
Na pewno chcę, żeby był na pasku, bo te z "bransoletą" w ogóle mi się nie podobają.


@WroziaZebuzia: z zegarkami sprawa ma się następująco:
Jeśli kupisz z bransoletą to w każdej chwili możesz dokupić tanio porządny pasek, natomiast jeśli kupisz na pasku i kiedyś będziesz chciała dokupić bransoletę - będzie ciężko i drożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chciałabym, żeby miał go do ślubu :)


@WroziaZebuzia: Do ślubu owszem pasek skórzany, a zegarek powinien być elegancki dress watch, najlepiej w automacie. W tym przedziale cenowym polecałbym serię Seiko Presage / Cocktail Time, są porządnie zrobione, mają piękne tarcze i dość uniwersalne gabaryty (ok. 40 mm nosi się dobrze na większości nadgarstków). Będzie to też ładna pamiątka.

Z tym że taki zegarek trzeba nosić lub nakręcać, albo ciągle ustawiać, więc
@WroziaZebuzia: odnośnie bransolety o której odpowiadałaś komuś innemu to polecam mimo wszystko kupować z bransoletą jeśli masz do wyboru pasek/bransoleta bo:
0. Każdy pasek bransoletę można wymienić.
1. Paski sie zużywają więc prędzej czy później więc i tak trzeba wymienić i nie da sie przed tym uciec.
2. Bransolety często są stylizacyjnie nie do dopasowania więc nawet jeśli znajdziesz coś podobnego to i tak nigdy nie będzie idealnie pasować - ciężko
@WroziaZebuzia
przyjąłem założenie , że do 2000 cebulionow, mają być trwałe i praktyczne. inne założenie to to , że z takiej okazji to casio choć ybnawet edifice , to raczej nie wypada.
a jako że posiadam citizeny to oczywiście mogę ci polecić. dlaczego?
świetne wykonanie
ładne ciekawe wzornictwo
Marka zegarkowa znana od lat k utytułowana
doskonale mechanizmy Eco drive.
no i tu dochodzimy do miejsca gdzie napisałaś, że trwały i praktyczny

sam
Pobierz muchabzz - @WroziaZebuzia
przyjąłem założenie , że do 2000 cebulionow, mają być trwał...
źródło: temp_file.png6514819725780841554