Wpis z mikrobloga

Ostatnie pare dni na wykopie uświadomiły mi jedno. Niepotrzebuje tutaj już być.

Toksyczne wątki, negatywne dołujące treści, przegrywy którzy maja pretensje do wszystkich wokół ale nie do siebie, zyczenie zle każdemu np. kredytobiorcom, arogancja, wyzwiska, brak kultury, zazdrość bo komuś się w czymś udało a innemu już nie.

Zdałem slbie sprawę jak przyjemnie jest spędza czas będąc z dala od takich wątków. Wykop to po prostu ściek z informacjami które można znaleźć w innym miejscu. Za dużo czasu tu spędzałem, marnując swój cenny czas zamiast spędzić go produktywnie.

Kim ja jestem tutaj? Nikim. Ale na wykopie byłem od wielu lat wcześniej pod innym nickiem. Czas się powoli zwijać.

#oswiadczenie #wykop
  • 25
@eskejper: Pamiętam jak na Wykopie, jakoś 10 -12 lat temu były wątki, gdzie ludzie opisywali czym się zajmują zawodowo. Plus duzo było różnych znalezisk z dziedzin nauki, kultury tudzież innych ciekawostek. Od tamtego czasu duzo sie zmienilo. Pytanie czy jest to zmiana w naszym całym spoleczenstwie czy tylko w Wykopowej spolecznosci
@eskejper: spoko, ale czemu ci wszyscy userzy zawiedzeni toksycznymi wykopkami odchodzą dopiero po tym, jak nowa wersja strony przestała być funkcjonalna xD? Rozumiem, że 3 dni temu przegrywy i toksyki aż tak ci nie przeszkadzały?