Wpis z mikrobloga

@JanuszKarierowicz: @Logan00: myślałem, że hejto uda się być pierwsza alternatywa, która nie jest zawalona prawackimi wysrywami i w którym administracja może będzie zachowywać się jak ludzie.

Słaby UI do przełknięcia by był.

Ale widzę, że sie zaczyna xD możnaby to argumentować na setki sposobów, a ten poszedł w najgłupszy możliwy

Ja w ogóle chyba zrezygnuje. Nowy wykop ładuje się jak gówno, uxowo jest jak gówno, z przyzwyczajenia go otwieram zajrzeć
Polecam ten wątek xD #!$%@? serio myślałem, że tam będzie spoko.


@radziuxd: w sumie trochę tego admina rozumiem, chwiałby stworzyć miejsce w sieci idealne, ale jeszcze do niego nie dotarło że jest to niemożliwe, bo ludzie są jacy są. Przychodzisz do kogoś do domu i prosi cię żebyś zdjął buty, a ten i tak tego nie zrobi, a jak zostanie wyproszony to będzie robił aferę ( ͡° ͜ʖ ͡
@JanuszKarierowicz: Mi oba serwisy się nie podobają.. Jeżeli chodzi o wygląd to pół bidy, chociaż gorzej się tego zrobić nie dało, ale chodzi o CAŁĄ funkcjonalność.. Praktycznie wszystko co wtedy robiłem i klikałem na wykopie, to teraz tego nie ma. WSZYSTKO bez wyjątku.

wchodziłeś na swój profil miałem swoje wszystkie wpisy i posty, BRAK
nie widać ktoś plusował twoje komentarze.
prywatne wiadomości w chmurkach.
brak możliwości przeglądania tagów jako zdjęcia i
@JanuszKarierowicz: jak ktoś uważa że wykop wypada gorzej od serwisu gdzie admin wyzywa się z ludźmi bo ma zły dzień to ma naprawdę #!$%@? standardy i w internecie siedzi chyba od 2 lat max, nawet taka parówa jak michaił bezjajkow próbuje robić z ludzi idiotów ale przynajmniej używając do tego parlamentarnego języka
No i bardzo dobrze. Ja tam cenię ekipę Białka za profesjonalne podejście do prowadzenia Wykopu. Zarzadzanie toksyczną społecznością jest trudne. A Hejto miało być siedliskiem tych "spokojniejszych", "twórczych", a nie wyrzutków z Wykopu spamujących non stop. Kto myslał, że właściciel Hejto ogarnie tysiące użytkowników, ten się mylił. Zaraz mu rozwalicie ten projekt. A do nowego Wykopu się szybko przyzwyczaicie, zawsze tak jest przy zmianie skórki.