Wpis z mikrobloga

@EndThis
a ja się odbiłem rdr2 nie zainteresowała mnie na tyle żeby ją skończyć. Gra faktycznie fajna, rozbudowana i dobrze zrobiona mnóstwo szczegółów . Ale jednak mnie to nie ujeło, żeby nie było GTA dla mnie skończyło się na 3 żadną kolejna część też mnie odrzuca po 2 -3 godzinach gry.
@EndThis: gierka sama w sobie spoko, gdyby nie to, że jest okropnie łatwa. Co z tego budowania prowizorycznego obozu, łapania ryb, czy polowań, jak w ogóle tego człowiek nie potrzebuje. Lubię immersję w grach ale wtedy, gdy mam z tego jakąś korzyść. Tutaj można przejść grę byle jak, bo sama się przechodzi, brakuje mi większego nacisku na survival z tej całej Wielkiej dziczy.
@EndThis: walka jest słaba. Jeszcse jak strzelamy do jednego, dwóch to powiedzmy ze nie irytuje.

Ale tam momentami wrogów są setki. Ani to realistyczne ani satysfakcjonujące. Osłony nie działają.

Gra o kombojach w której xle się strzela :/
@EndThis: Tak, gra fabułę ma świetną ale robienie z niej cuda to nadużycie. Gra jest prosta, liniowa do bólu i misje trzeba robić tak jak twórcy sobie wymyślili - nie ma pola na dowolność.