Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze jest to, że te zmiany wcale by nie były złe gdyby ktoś to wcześniej przetestował i zrobił z głową:
- Nowy wygląd do zaakceptowania, ale kolory męczą po 10 min, a wpisów nie da się rozróżnić, oprócz tego detale w stylu duże źródło obrazka itp.
- Kategorie fajna funkcja, wcześniej przeglądałem kilka tagów ręcznie albo z wyszukiwarki w apce, a teraz mogę sobie dodać na stałe do menu. No tylko, że trzeba było dodać 9 domyślnych kategorii z dupy, które zaśmiecają listę, są zbyt ogólne i nieedytowalne, bo 'nie ma przymusu z nich korzystać' (oficjalna odpowiedź pani moderator xD). Trzeba samemu usuwać adblockiem, w apce nic się nie da.
- Osobny filtr na nsfw i 18+: fajne jak ktoś chce oglądać gole baby, a nie chce widoku martwych żołnierzy i odwrotnie. Z tym, że zrobili oba filtry zalezne od siebie i nie da się ukryć nsfw a pokazywać 18+ xD nie mówiąc już o tym, że cały wpis jest ukryty przez filtr i nie da się domyślić po tagach co zaraz odcenzurujemy. Blur w starym wykopie działał zdecydowanie lepiej.
- Jakieś dziwne parcie na mieszanie głównej z Mirko, gdy to od zawsze były osobne byty. Nie da się ustawić preferencji mikroblogu, na dodatek apka, wyszukiwarka, tagi czy kategorie zawsze startują od znalezisk, jakby faworyzowały te 'bezpieczniejsze' treści

Mam wrażenie, że to wszystko zostało od razu dodane głównie z myślą o reklamodawcach. Takiego kogoś przyciągnie zmieniony wygląd, zobaczy ocenzurowane przekleństwa i skutecznie ukryte wpisy nsfw (tylko że na razie to nie działa i pół gorących wczoraj w cipkach xD), w najpopularniejszych tagach te generyczne i bezpieczne kategorie, a nie danielmagical czy przegryw, nic tylko sponsorować taki przyjazny portal ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wykop #nowywykop #wykop20
  • 1