Wpis z mikrobloga

oficjalna aplikacja wizualnie nie jest tak źle wykonana jak wersja www. Może kontrast trochę za duży i niektórych funkcji brakuje( np liczba osób obserwujących tagi) ale nie jest tragicznie. Dobra robota, reklamy tylko usuńcie

#wykop #nowywykop ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
@zibizz1
nie zartuj nawet. moje komentarze nie idzie odnalezc. w trybie nocnym wpisy mieszaja sie z komentarzami. jak chcialem wyswietlic tag ktory obserwuje to posortowalo wpisy od 2012 roku. powiadomienia nie dzialaja. nie moge wam dwom odpowiedziec w jednym wpisie,bo podmienia nicki. waszej odpowiedzi tez nie zobacze bo nie bede wiedzial nawet gdzie to znalezc. wpisy ze zdjeciami - zdjecia znikaja przy edycji. naprawde swietna robota
@jestemtunew: Masz racje funkcjonalnie coraz wiecej baboli znajduje, ale wizulanie kolorstycznie jest spoko. Po otworzeniu storny www. Nazuwało mi się tylko " Co to #!$%@? jest?" a po otworzneiu nowej apki mobilnej "O spoko kolory i układ w miarę" Ja 99% spędzam na mikroblogu w Obserwowane i tam sie nie miesza bo wpisy i komentarze sa osobno :P. W wykopaliska nie wchodze i rzeczywiście tam wpisy i komentarze do nich wygladają