Wpis z mikrobloga

Piotr Napierała dał mi bana na pisanie komentarzy podczas jego aktualnej rozmowy z komunistą, Ralindelem. Specjalnie oglądałem rozmowę na dwóch różnych przeglądarkach, gdzie na jednej jestem zalogowany, a na drugiej nie, żeby widzieć to, co widzą wszyscy. Nie widać mnie na ogólnym, kliknął na mnie. Jak widać tak boli mu wytykanie mu tego, że jest słabym geopolitykiem (chyba nawet gorszym od Bartosiaka), bo podważył niebezpieczeństwo Chin oraz ich mądrość na podstawie tego, że w XX wieku za Mao wybito wróble.

Przecież nie można oceniać poczynań OBECNEJ władzy (zupełnej innej niż Mao) przez pryzmat tamtej z XX wieku, że brakuje jej mądrości, a więc nie stanowi zbytniego zagrożenia. Chyba każdy kraj na świecie miał w swojej historii przypadki totalnej głupoty. Też podważę mądrość (a także moralność) Niemców umożliwienie Hitlerowi dojście do władzy i wszystkie skutki jakie ta władza przyniosła? Przecież on właśnie to robi. Co byśmy powiedzieli, gdyby dzisiejszych Niemców oceniać przez pryzmat ich dziadków? Czy to jest to samo? Dla Napierały to jest to samo, skoro podważa mądrość Chińczyków za to, co się działo dawno temu. To jest niemądr, a na dodatek w tej rozmowie gada, że jest raczej lewicującym liberałem, ale jestem ciekaw, który lewicujący liberał, który w ogóle lewicowiec czy liberał popiera otwarcie ocenienia jakiegoś narodu (władzy także) przez pryzmat dziadków. Klika blokując komentarze, które pokazują, jak słabym jest geopolitykiem, a się wymądrza. Ja nie wiem, gdzie on ma rozum coś takiego głosząc.

#napierala #bartosiak #ralindel #ron
Swiety_Judasz - Piotr Napierała dał mi bana na pisanie komentarzy podczas jego aktual...

źródło: napierdala

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@bkce: Nie gadaj głupot, bo mi się przykro robi, jak takie rzeczy piszesz.

Ej, chodzi o to, że w głosie Piotra brakuje teraz głębi? Ralindel ma jej chyba więcej faktycznie. Echh. No nic. Trzeba będzie kupić ten interfejs faktycznie. Mieliście rację. Nadrobimy towarzyszu.
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski: I według Ciebie to jest mądre i uczciwe podejście godne historyka czy geopolityka? Tak powinien mówić dobry geopolityk? Wydaje mi się, że takich bzdur nawet Bartosiak nie głosił. Oceniać kogoś dziś przez pryzmat jego przodków. To jest intelektualne dno. Sam jestem z wykształcenia historykiem, więc w tym wypadku wytykam mu głupotę jako historyk, a nie jako ktoś z innej branży.
Takim sposobem rozumowania posługują dzisiejsi nacjonaliści czy osoby starsze
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski: Ale przecież godzinę temu pisałeś, że tylko żartowałeś. Widzisz, to jest dokładnie to z czym mam problem u Pietrasa. Uczulenie na pierdoIenie, jak to nazywała jedna z moich ex.

Heheszki, heheszkami, ale do choIery nie róbcie z ludzi idiotów. Dokładnie takim podejściem przepierdoIił sobie tu Pietras. Właśnie gadasz z przyszłym doktorem historii, specjalistą z tematach antycznych. Już recenzował pare razy Pietrasa i wie co, to za gagatek. xD

Nawet
  • Odpowiedz
@bkce: No, bo żartowałem z tym, że mikrofony z interfejsem są dla kablarzy. Przecież to jest nadal aktualne. WTF. Czy Ty czytasz, jakieś moje inne komentarze? Ja po prostu nie słyszałem tego, o czym pisałeś, ale posłuchałem dłużej, zwróciłem uwagę i stwierdzam, że pomimo, że jest lepiej, to nadal jest pewien problem, który trzeba poprawić. Ogarniemy.
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski: Jako specjalista od marketingu chyba wiesz, że za wysłany komunikat jest odpowiedzialny jego nadawca. No chyba, że jak Pietras lub Natan Marcoń chcesz ciągle tłumaczyć co napisałeś wcześniej i dlaczego nie zrozumieli cie inni.

Nie uważam, że to były heheszki. Sądzę, że wtedy pisałeś prawdę. Jeden widz podpowiedział, niezrozumiany 101 o streamingu i karuzela spierdoIenia kręci się dalej. Na razie nic nie ogarnęliście, więc wątpię. Do interfejsu potrzebujecie jeszcze
  • Odpowiedz
@bkce: No, ale wiem, że żartowałem. xD Przecież żarty o kablarzach to ważny nurt polskiego Internetu. Gdzie Ty się uchowałeś? A do tego, że słyszę problem, przecież przyznałem, jak się wsłuchałem. Nie po pół roku, tylko po godzinie. Weź trochę zluzuj. Daj lepiej znać kolego, co byś poradził kupić. :)
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski: "Zauważ, że Piotr przecież konsekwentnie podobnie (tą samą metodą) ocenia Niemcy jeżeli posłuchasz więcej jego materiałów".

Jestem ciekaw, czy uważasz, że dobry jest taki geopolityk, który dzisiejszą władze niemiecką (także rząd Merkel) w odbiciu do tej z czasów Hitlera, tak jak ocenia dzisiejsze Chiny za wróble z XX wieku, bo taki poziom właśnie zaprezentował właśnie Piotr Napierała.

Przecież z tym jest jak z królami, byli dobrzy i byli źli
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski: Rwa, łaskawca. Najpierw wyśmiał ze zdrowym sarkastycznym uśmieszkiem, nie mów tego Pietrasowi, on nie uznaje sarkazmu. Potem przemyślał i w 30 minut postanowił kupić. Kit, że pisał to 2 dni temu, słucha od jakiś 4 godzin i tajmlajn się rozjeżdza. Nie interesowałem się kablami, wolałem śmiać się z PO, sorry taki był wtedy klimat. Wcześniej z PiS, a wcześniej to internet był na tyle ekskluzywny, że nie marnowaliśmy go
  • Odpowiedz