Wpis z mikrobloga

@mangotata: To jeszcze muszę personalizować wypok, żeby normalnie użytkować? Pomiesznie nowego Fb z wypokiem. Z tego gunwa nie da się obecnie korzystać. Spaprali po całości ( ͡° ʖ̯ ͡°) Hejto obecnie dużo zyskuje.
@Pandzina95: Poprzednią wersję też trzeba było personalizować w pewnym zakresie, już nie przesadzaj, raz zmieniasz i po sprawie, wejdź w ostawienia, świadomy użytkownik pierwsze co robi to tam wchodzi a ciemniak nie musi widzieć minusów.
@mangotata: Są ludzie, którzy się przyzwyczajają do starych wersji. A ta jest po prostu nieczytelna. Zmieniłam i minusów nadal nie widzę. Może potrzeba czasu. Rejestrując się na wypok nie personalizowałam konta i wszystko było widoczne. Marudzę, bo po prostu nie podoba mi się obecny wypok, ani przejrzeć główną ani mikroblog... (°°
@Pandzina95: Nie ma idealnej aplikacji, zawsze są jakieś błędy i konieczność poprawek. Windowsa robi tysiące osób a co chwilę pojawiają się aktualizacje. A ludzie to fakt, przyzwyczajają się, ja też się przyzwyczaiłem bo to już 3 odsłona serwisu którą obserwuję i zawsze narzekacie i mówicie, że poprzednia była lepsza, przy kolejnej wersji mówicie to samo. Obraz sytuacji oddaje tylko spojrzenie na 2-3 generacje wstecz i wtedy można zobaczyć gdzie byśmy byli
@mangotata: Te starsze były czytelniejsze niż obecna. Może przyzwyczajenie, ale za dużo tu niewykorzystanego miejsca. Mam nadzieję, że wezmą sobie do serca uwagi użytkowników i naprawią błędy...