Wpis z mikrobloga

#nowywykop #wykop
Niesamowite, conajmniej 3 lata pisania takiego gówna a mam wrażenie, że cały kod został napisany w tydzień przez jakiegoś hindusa, który nawet nie był zarejestrowany i nie wie o co chodzi na tej stronie

1. O wydajności chyba nie ma co mówić, cała strona działa jak gówno. Wspaniali programiści wykop.pl nawet nie potrafią into cache, żeby nie odświeżać całych stron
2. Ukrycie tagów pod "obserwowane -> tagi" to strzał w 10, teraz trzeba zrobić jeszcze więcej klików, żeby dostać się do treści, które obserwujemy
3. Powiadomienia nie działają
4. Wykopalisko nie działa
5. Nie ma praktycznie żadnego wizualnego rozróżnienia pomiędzy komentarzem do wpisu a nowym wpisem
6. Kontrast jest T-R-A-G-I-C-Z-N-Y
7. Na trybie nocnym nawet nie widać nicków bo są czarne XD
8. Tryb nocny powinien być albo na belce górnej albo w profilu, brawa dla debila, który wymyślił wrzucenie tego w belkę kategorii
9. UX jest tak #!$%@?, że chyba nikt się nie zastanawiał nad ściezkami użytkowników. Dodatkowy dropdown, żeby zedytować komentarz? Dropdown, który wyskakuje poza stronę, jeżeli to jest ostatni komentarz/wpis na stronie? Ten sam dropdown, który po kliknięciu nie jest nawet widoczny bo żaden artysta nie pomyślał, żeby do niego przescrollować stronę?
10. Nawet wam się #!$%@? nie chciało zmienić systemu cytowania a nawet go jakimś cudem #!$%@?ście XD Po cytowaniu fragmentu wpisu nie jesteśmy przenoszeni do naszego komentarza
11. Archiwum nie działa
12. Przeglądanie tagów w szukajce nie działa, najnowsze wpisy są sprzed 10 lat
13. A nawet nie przeglądałem strony na telefonie, pewnie wygląda jeszcze gorzej
14. ZNOWU #!$%@?ście API, przez co przestał działać chociażby AMW. Zdecydujcie się wreszcie czy chcecie je udostępniać czy macie #!$%@? na użytkowników
15. 9 kategorii, których nie można usunąć a stworzone przez użytkownika trafiają na sam dół, pozdrawiam XD
16. Jakimś cudem udało wam się też #!$%@?ć wydajność autocomplete tagów w tych kategoriach
17. Popup informujący o zapisanych zmianach w kategorii nie jest nawet w tej samej wersji kolorystycznej co reszta portalu XD Coś ten studenciak się nie przyłożył w zmienianiu kolorków w szablonie
18. Podgląd treści do wyświetlania przy zakładaniu kategorii uwaga, nie działa
19. Przy dodawaniu jakiegokolwiek wpisu trzeba klikąć z 10 razy "wyślij" bo cały czas wyświetla się nic nie mówiący błąd

A to tylko 10 minut testowania. Żenujące to jest, że nawet tyle nie potrafiliście spędzić na sprawdzenie działania portalu.
  • 5
@windows_update: na #!$%@? tym debilom pomagać? Łącznie z @m__b na czele, chcieli to mają ja już założyłem konto na hejto polecam wszystkim zrobić to samo, jak zwykle środkowy palec w użytkowników byleby pieniądze się zgadzały i żeby można było powiedzieć, że za pieniądze z dotacji coś powstało. Ciekawe co się stanie Michałku jak się obudzisz w swojej pod poznanśkiej willi bez sponsorów bo nikt tu nie zostanie z tym gównem
@rimyi
MI przed chwilą te dymki które pojawiają się po kliknięciu na "pokaż spojler" wyświetlały się pod ekranem telefonu (wiem bo widziałem sam czubek tego "dymku" na dole xD