Wpis z mikrobloga

Pobieżna lista błędów, które widzę u siebie:
- zmiany w ustawieniach konta wprowadzone na telefonie nie są widoczne po zalogowaniu się na PC
- w prywatnych wiadomościach nie widzę najnowszych rozmów, a jedynie starsze, niż 10 dni
- widzę informację o nieodebranych wiadomościach, jednak nowych wiadomości brak - patrzy wyżej
- na głównej zupełnie nie ładują się komentarze do znalezisk
- po kliknięciu na awatar w prawym górnym rogu menu się nie rozwija za pierwszym, ani za drugim, ani za trzecim razem. Czasem zadziała po przeładowaniu strony
- wszystko ładuje się zbyt wolno
- lista z lennymi jest za mała, same ikony też są na tej liście małe, wcześniej działało to znacznie lepiej. To może nie błąd, ale celowe działanie. Tyle, że słabe to jest ()

Mniej więcej tyle. Jest ładniej i nowocześniej. Czy bardziej funkcjonalne to to? Pewne rzeczy na pewno, do reszty będzie trzeba się przyzwyczaić i powinno być dobrze. Ale ogólna stabilność i szybkość działania - no tu jest kiepsko.

I pytanie - gdzie są kolory nicków? Skąd mam wiedzieć, że zielonka jest zielonką? ( ͠° °)

@m__b @a__s

#wykop #nowywykop #gorzkiezale
  • 5
@Graner: to akurat po jakichś 10 sekundach (!) mi się załadowało, ale komentarzy na głównej nadal nie widzę. Ja wiem, że nie warto tam wchodzić, ale jak już ktoś te komentarze napisał, to niech one będą widoczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co ciekawe, po napisaniu tego posta, wszystkie nicki odzyskały kolory. Wcześniej każdy, w tym też mój, był czarny. Czarny jak... no po prostu czarny.
@Majku_: dzieki za komentarz. Skupiamy sie teraz na optymalizacji pracy serwerow, poniewaz ich zamulanie zabija niektore funkcjonalnosci
@m__b: tak czułem, że pewnie serwery nie domagają. Ale jak już ogarniecie serwerownię i wszystko będzie działało szybko, to poprawcie to i owo, żeby działało jeszcze jako tako. Trzymam kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)