Wpis z mikrobloga

Ok, minął rok od tego wpisu, miałem szansę obejrzeć 60 anime ze swojego "Plan to watch" (w zasadzie to mniej bo niektóre rzeczy do tej pory nie wyszły).
Wołam plusujących: @JustKebab, @LubieHardkor, @CralencSeedorf, @Nikalas, @zaye93, @kacper2005PL, @Mochiron, @Distroir, @cyberpunkowy_neuromantyk, @pascal256, @tobaccotobacco (aż 4 z 15 usunęło konta)

Link do MAL w komentarzu a tutaj krótkie podsumowanie. Generalnie jedyne anime jakie zmieniły swój status to:

[watching]

1 K-On!
[completed]

2 Another
3 Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 2 - Paladin; Agateram
4 Fate/kaleid liner PrismaIllya Movie: Licht - Namae no Nai Shoujo
5 Magic Knight Rayearth
6 Saenai Heroine no Sodatekata
[on-hold]

7 Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic
i 1 odc Jaku-chara tomozaki-kun ale dalej mam go w PTW.

Reszta anime dalej gnije w PTW co najmniej od roku. Dziwię się sobie że nie chciało mi się obejrzeć filmu DB Super i Evangelion Rebuild 3.0 i 3.0+1.0 oraz zmęczyć Fate/Grand Order - Salomon (wszystkie inne Fejty już obejrzałem). Teraz się zastanawiam czy wywalić te wszystkie animce z listy skoro najwyraźniej nie mam zamiaru ich oglądać czy może zostawić sobie na pamiątkę. Raczej to drugie.

PTW rozszerzyło się o kolejne anime:
Bleach: Sennen Kessen-hen
Break Blade Movie 1: Kakusei no Toki
Hana to Alice: Satsujin Jiken
Jibaku Shounen Hanako-kun
JoJo no Kimyou na Bouken Part 6: Stone Ocean Part 3
Kaguya-sama wa Kokurasetai: First Kiss wa Owaranai
Karin
Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen
Kono Subarashii Sekai ni Bakuen wo!
Magic Knight Rayearth II
Mirai Nikki: Redial
Momokuri
Mononoke Movie
Ookami to Koushinryou (Shinsaku Anime)
Rayearth
Saenai Heroine no Sodatekata ♭
Saenai Heroine no Sodatekata Fine
Seitokai no Ichizon
Shingeki no Kyojin: The Final Season - Kanketsu-hen
Sousei no Onmyouji
Spy x Family Season 2
Spy x Family The Movie
Tengen Toppa Gurren Lagann
Związane jest to z tym że zamiast rzeczy z PTW oglądałem takie rzeczy jak Spy x Family, Bleach, Myself;Yourself czy Mirai Nikki (i sezonówki jak Bocchi the Rock!) - żeby wymienić te kilka najlepszych. Magic Knight Rayearth i Saenai Heroine były na tyle dobre żeby dodać dalsze sezony do PTW ale nie na tyle żeby je obejrzeć jeden po drugim.

#anime #animedyskusja
  • 2