Wpis z mikrobloga

Co polecacie do tego na sen?
- Od dłuższego czasu zmagam się z lękami sennymi przez co autentycznie mam ogromne problemy z zasypianiem jak i z samym snem.
Czy jest coś co by mnie uratowało, czy jedynie pozostaje mi benzo?

(Wszelkie rumianki, tabletki ziołowe i inne cuda nie przynoszą ulgi (,)

#narkotykizawszespoko
  • 18
@bruno-bruno: Siemano byczqu, niedawno planuje kolejną sesję z dxm i to już miesiąc minął, także grubo będzie.
Ale co do snu, to moim zdaniem powinieneś nic nie brać, ja normalnie teraz zasypiam na trzeźwo bez żadnego problemu.
Ewentualnie ashwagandha.
I nie bierz benzo na sen broń boże.Po tym sen nie jest regenerujący uwierz mi.
@bruno-bruno:
1) w ciągu dnia korzystaj z nieba - jak nie musisz, to rób spacer o 13 lub wieczorem
2) przed pójściem spać, godzinę nie korzystaj z niczego co daje dopaminę, książka, a może nawet zrobić próbę godzinę bez oświetlenia
3) nie wiem jak wygląda twój dzień, ale można spróbować się specjalnie zmęczyć, ćwiczenia, albo pójdź na jeden dzień na budowę fizyczne
4) dieta i suplementy - 2 godziny przed snem
@Gzyro Mnie 600'etka na 3 plateau wywala co zbytnio przyjemne dla mnie nie jest xD
- Moja idealna dawka to okolice 450mg
(Chociaż przyznam że ciekawi mnie jak bardzo by mnie #!$%@?ło przy np. 900mg ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bruno-bruno: Stary ostatni trip na 600mg, też mnie wywala na trójkę.
No normalnie #!$%@? nie wiedziałem kim jestem, jaki jest mój cel tego brania i co ja tutaj robię xDD
To było zajebiste, kocham 3 poziom wręcz go uwielbiam stary.
Normalnie miałem również oevy xD
@bruno-bruno: Serio kocham 3 poziom, 1 to dla początkujących, 2 dla średnio, a 3 to dla prawdziwych psychonautów którzy chcą poznać siebie.
Nigdy nie miałem bad tripa na 3.No drag stworzony dla takich jak my po prostu.
@Gzyro Mnie trójka za bardzo wygina xD
- Ale i tak zapewne jeszcze nie raz do niej zajrzę xD
Ja jestem typem człowieka który lubi sobie zarzucić kwasiora bądź dxm zamknąć oczy i odlecieć w świat muzyki analizując wszystkie jej aspekty.
@bruno-bruno: A to lubisz w astral lecieć? Spoko też taką szkołę lubiłem.
Ale ja lubię mieć otwarte oczy yt i się zagłębiać w siebie.
No sa 2 szkoły o których teraz napisałem i każda z nich jest spoko.
@Gzyro Muszę kiedyś spróbować coś potworzyć pod wpływem kwasa. Dxm nie widzę innego wyjścia niż zamknięte oczy, moja próba przy dxm i płótnie skończyła się na tym że jedną kreskę malowałem 20 minut xDD