Wpis z mikrobloga

Hej Mirki sorry za double post z rana ale gdy chciałem się psiknac CDNIM doznałem szoku, atomizer przestał współpracować nie działa jak naciskam, wiec pewnie odlewki nie zrobie żeby go uratować , już widzialem gdzieś ze taka sytuacja miała miejsce tylko nie pamietam jak autor rozwiązał ten problem, jakieś rady? Po dokładnym przyjrzeniu się flakonowi od strony wewnętrznej atomizera jest taka srebrna kuleczka która lata luzem czy to ona blokuje dopływ soku? #perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
@loopie96: sporo 70/105 ml atomizer ile bym nie naciskał nic się nie dzieje, widzę ze jakby w rurę podchodzi w dół sok ale się cofa jakby nie miał dopływu powietrza , kolega na priv podesłał pomysł ze strzykawka będę próbował
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Boruciak323: Typowy Armaf jest typowy xd Tyle już się naczytałem problemów z tymi flaszkami, że sam się już zastanawiam czy nie lepiej po prostu kupić w dekancie od jakiegoś Mireczka zamiast kupować flakon. Komuś się w ogóle udało skończyć cały flakon zanim atomizer się zepsuł?
  • Odpowiedz
@Boruciak323: Ja kiedyś pisałem że można naprawić ale ostatnio sam swój flakon przelewałem do dekantów () Armaf ma chyba najgorsze atomizery ze wszystkich producentów. Jedyna sensowna opcja to strzykawka, kawałek wężyka do transfuzji i przelanie do dekantów. Nie musisz całego flakonu na raz przelewać. Możesz zrobić sobie dekant i jak się będzie kończyć to wtedy dolać.
  • Odpowiedz