Wpis z mikrobloga

Wszystkich rosjan przebywających w UE (za wyjątkim autentycznych azylantów - antyputinowskiej opozycji i ich rodzin) należy bezwzględnie deportować do rosji, niezależnie od tego czy rosja ich zechce czy nie zeche przyjąć.

W wypadku drugiej sytuacji - rozładować orków na przejściu granicznym z Kaliningradem i tyle. Jak ich rodacy nie wpuszczą to sobie zamarzną.

#ukraina

Należy deportować rosjan z UE

  • TAK 78.5% (157)
  • NATURALNIE 21.5% (43)

Oddanych głosów: 200

  • 18
No tak, trzeba pomóc ruskiej gospodarce której brakuje pracowników i poborowych na front też coś ostatnio mało.


@PDCCH: Cholera, fakt.

To może deportować, ale nie do rosji? Nie wiem, może lepiej zesłać ich do Gujany Francuskiej? I wilk syty, i owca cała.
@Filipterka25: Rosja zaatakowała Ukrainę miedzy innymi po to, żeby poprawić swoją demografię, naprawdę genialny pomysł dosyłać im ludzi, którzy po poborze będą im tym bardziej potrzebni.


@malydomek: z punktu widzenia eugeniki to bardzo dobry pomysł. I dla Rosji i dla Europy
@Filipterka25: A może stuknij się w łeb od wpierania Ukraińców włączyła ci się ich mentalność? Robienie takich rzeczy nie jest głupie dlatego że to "niemoralne czy złe" tylko dlatego, że historia uczy, iż prędzej czy później przychodzi odwet.
nie przejdzie od groma Rus kupiło obywatelstwo - Cypr, Malta.


@PomadkaNawilzajaca: Anulować, w nagrodę skonfiskować majątek.

Robienie takich rzeczy nie jest głupie dlatego że to "niemoralne czy złe" tylko dlatego, że historia uczy, iż prędzej czy później przychodzi odwet.


@malydomek: rosjanie by deportowali europejskich ekspatów?
Historia się nie skończy na tej wojnie.


@malydomek: Przy jej okazji zakończono ostatni duży deal z rosją, czyli ropę i gaz. Powiedz mi, co rosjanie będą mogli zrobić w odwecie?

Tego czyraka na ciele Eurazji trzeba raz i na zawsze wycisnąć.
Jak ma azyl z powodów politycznych - zostaje. Reszta won.


@Filipterka25: Nie azyl, tylko obywatelstwo więc nic nie można im zrobić. Zresztą duża fala młodych Białorusinów przyjechała do Polski i nie widzę powodu, żeby ich wyganiać, a o azyl się nie starali, bo to głównie programiści z rodzinami. Ogólnie ja bym się trzymał z dala od rosyjskich metod, póki jeszcze się od nich różnimy.
Nie azyl, tylko obywatelstwo więc nic nie można im zrobić.


@djtartini1: Jak już pisałem "anulować" czyli odebrać.

Ogólnie ja bym się trzymał z dala od rosyjskich metod, póki jeszcze się od nich różnimy.


@djtartini1: Oni grają w pokera, my w #!$%@?. Smętna prawda jest taka, że to całe "nie możemy robic jak ci źli" ma jakieś-tam zastosowanie jedynie w prawie karnym i okolicy, niekoniecznie na wojnie.
@Filipterka25 Byłoby elegancko, ale jeszcze jakby tak odrazu #!$%@?ć wszystkich ukrów?

No wyobraź sobie - przestępczość spada, epidemia hiv hamuje, polskie firmy transportowe odzyskują zlecenia, rolnicy nie mają problemu ze sprzedażą swoich płodów, na drogach w lubelskiem robi się bezpieczniej, na drogach dojazdowych do granicy okoliczni mieszkańcy nie muszą znosić butnych banderowców, Polscy kierowcy nie muszą wozić "pomocy humanitarnej" do tej dziczy ryzykując pobicie czy inne nie przyjemności bo nigdy nie wiadomo