Wpis z mikrobloga

@youngmlody3456: jak juz mamy porownywac, to wstawiaj foty na podobnym poziomie. Jedno jest stylizowane, makijazystka, fryzjer, dobór pozy, ubrania, lampy, otoczenie, jakies triki fotografa a drugie z plaży bez zadnego prrzygotowania. Pewnie nawet wczesniej zmoczyła wlosy i sobie tak dosychaja. Tu masz fotke z czerwonego dywanu gdzie i tak jest mniej edycji niz przy 'cassio'. Druga sprawa, najlepsze porownanie bedzie za 23 lata, kiedy Cassio zrówna sie wiekiem z Shakira.
betonowa_klata - @youngmlody3456: jak juz mamy porownywac, to wstawiaj foty na podobn...

źródło: comment_1673866403lTkXsEz92H8dMuXxaWtY0a.jpg

Pobierz
Druga sprawa, najlepsze porownanie bedzie za 23 lata, kiedy Cassio zrówna sie wiekiem z Shakira.


@betonowa_klata: tak jak rozumiem bezsens porównywania przypadkowego zdjęcia vs stylizowanej sesji, możliwe, że nawet po obróbce, bo to porównanie pod tezę, to jaki jest sens czekania? Za 23 lata obie się zestarzeją, śmiem twierdzić, że młodsza dalej powinna się lepiej trzymać, bo wciąż będzie miała tyle samo lat przewagi.
Już pomijając, która zrobiona lub nie wygląda lepiej, to fajna ta Shakira i ten cały Pique. Zachowują jak się nastolatkowie, na pewno ich dzieciom jest trudno, kiedy rodzice nie potrafią się dogadać, tylko piorą brudy publicznie.

W ogóle przykra ta piosenka…takie I want to believe, że jestem silną, niezależną kobietą, która zna swoją wartość bo jest zajebista, kiedy widać, że strasznie ją to zabolało i nadal siedzi mocno. Może myślała, że
@taka_sobie_: może byc karyna z zabki, ale jak robi mniej dram + lepiej #!$%@? kindybała to chłop porzucił rolexa. Znam analogiczny przypadek, gdzie mój serdeczny cumpel zostawił żonę 9/10 z dzieckiem dla laski max 5/10. Mówi że jest szczęśliwszy niż kiedykolwiek, nawet płacąc alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@youngmlody3456: dla mnie Shakira zawsze będzie Rolexem.

Pomijając wygląd, który serio w życiu nie jest najważniejszy, to osiągnęła wszystko co można było osiągnąć. Zrobiła wielką karierę, udziela się charytatywnie, zna płynnie kilka języków, zgromadziła wielki majątek. Włożyła w to ciężka pracę. A to wszystko w pewnym sensie poświęciła dla fagasa, bo zamieszkała w Barcelonie, łaziła na jego mecze kosztem własnej kariery, która musiała przystopować w tym momencie ( co jest formą