Wpis z mikrobloga

Dziś naszła mnie taka myśl mianowicie te wszystkie babcie/ ciotki /koleżanki starej / starsze koleżanki w pracy mówią mi/wam że jestem ładny kawaler i panny się pewnie za mną uganiaja (xD) bo za czasów ich młodości #p0lka nie były wpatrzonymi w tinderowych /instagramowych czadów szonami? No bo jaki cel by miały w tego typu tekstach?
Czy to możliwe że w te 20-30 lat rynek matrymonialny uległ przemianie z, hm, rynku, w mokry sen nazistowskiej eugeniki? Czy może babom na starość się w głowie przekręca i przez spadek SMV obniżają standardy xD ale jaki w tym sens przecież te kobiety nie mają motywów seksualnych.
Czy #rozowepaski się spotkały z tym zjawiskiem? Np starsza kobieta którą znacie zachęcała Was do podbijania /akceptowania zalotów gościa na widok którego chce się Wam rzygać? xD
#blackpill #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
Dziś naszła mnie taka myśl mianowicie te wszystkie babcie/ ciotki /koleżanki starej / starsze koleżanki w pracy mówią mi/wam że jestem ładny kawaler i panny się pewnie za mną uganiaja (xD) bo za czasów ich młodości #p0lka nie były wpatrzonymi w tinderowych /instagramowych czadów szonami?


@Matis666: To + znajomi zwykle beda chcieli być mili.
  • Odpowiedz
@Matis666: pewnie jesteś normalnym kolesiem (w sensie niebrzydkim), za to masz kompleksy, że nie wyglądasz jak model z czasopisma.


A właśnie z wiekiem, i kobietom i mężczyznom, podoba się właśnie ta "zwykłość" w urodzie.
  • Odpowiedz
@Matis666 ty serio tak? 99% grazynek robią się po prostu bardzo miłe z wiekiem.

Przynieś do roboty flet i koszmarnie falszuj - na 100% wszystkie baby, zwłaszcza powyżej 25 roku życia powiedzą, że pięknie i masz wielki talent

Tak to działa, można sobie takie opinie włożyć w dupę...
  • Odpowiedz
@Matis666: kiedyś nie było ery tindera i instagrama i był inny wzorzec bycia atrakcyjnym w tamtych czasach większość nas z tagu miało by kobiety i taka jest prawda a dzisiejsze ego polek jest tak wywalone ze szkoda gadać
  • Odpowiedz