Wpis z mikrobloga

  • 3
@Polonez_fan bardzo duże straty Tobie zrobił, pewnie straciłeś płowe jaszczurów. A w tej Pani to się w gimnazjum kochałem potajemnie, tak żeby Lord Haart nie wiedział
  • Odpowiedz
@Polonez_fan: Bardzo podoba mi się ta mapa. Zacząłem ją z bohaterami na takim poziomie, że kasowałem tych "wypasionych na 32levelu" death knightów i nekromancerów kilkukrotnie mniejszymi siłami. Faktycznie, gdybym nie złapał town portalu w poprzedniej mapie byłoby przesrane, rozgrywka dłużyłaby się niesamowicie, a tak praktycznie pojedynczym bohaterem organizowałem sobie obronę kilkunastu miast i kasowałem mu bohaterów jednego za drugim. Co więcej wróg atakował mi miasto, bo na papierze miał lepsze wojsko,
  • Odpowiedz
@Polonez_fan: To finał kampanii, taka miała być. Plus podziemia... Na początku jak wlazłem do chatki która pokazuje lokalizacje, to się obsrałem że ja mam tylko bohaterów a on bodaj 16 zamków i niezłych bohaterów. Na szczęście jw. komputer był głupi, bo ładował się nekromancerami z 10-15 ataku w Tazara z 40+ obrony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lorda Haarta ubiłem gnolami, ważkami i lizardmenami ( ͡° ͜
  • Odpowiedz