Wpis z mikrobloga

@Gdy_przyjdzie_wiosna: tez tak uwazam. Po uj udawac, skoro ludzie i tak afcza na dachach swoich domkow nietykalni z Monkami wygenerowanymi na MCku. A niektorzy takich domkow, gdzie sa nietykalni, juz nie maja jak dostac xD I jakos mnie przez to nie dziwi, ze jest malo EK na tym serwie. Wez tu idz na solo exp na skillach 70 xD 0 przyjemnosci.
@Gdy_przyjdzie_wiosna: @ZwyklySmieciu i jeszcze mapa evo, rate x1000 i sms shop nie :D? sorry, ale od pierwszej edycji gram EK, i jakos nigdy nie mialem problemow ze skillami. Jedna nocka na offline trainie i juz masz 70/70. Aktualnie jest to moja pierwsza edycja, w ktorej korzystam z monka i to tylko dlatego ze kupiłem chate, gdzie nie dachu można skillować (ogarnąłem to dopiero po zakupie). Co nie zmienia faktu, że da
@DzielnyDzielnicowy: a taki mily sie wydajesz na discordzie, a odpalasz jakies zbedne hiperbole XD training monka do sms shopu i mapki evo porownujesz. Wez idz poudawac, ze jestes smieszny na discordzie.

70/70. Aktualnie jest to moja pierwsza edycja, w ktorej korzystam z monka i to tylko dlatego ze kupiłem chate, gdzie nie dachu można skillować (ogarnąłem to dopiero po zakupie). Co nie zmienia faktu, że da się grać EK trenując tylko