Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak dobrze liczę to już 4 raz byłam w hot spoonie przy manufakturze, dwa z tych razy jedzenie było bardzo dobre, a dwa takie średnie, żeby nie powiedzieć że słabe.

Za pierwszym razem jadłam wołowinę w sosie mongolskim i była świetna.
Za drugim razem wzięłam jakieś curry (może zielone curry?) (u nich to jest bardzo zupkowate), bo mój chłopak je uwielbiał (tylko on akurat brał jakieś ostre) i nie dość że się nie najadłam (a to wyczyn) to dałabym mocne 2/10.
Potem wzięłam kurczaka z woka z warzywami i orzechami nerkowca i było tak dobre jak za pierwszym razem (ale bardziej sycące).

W ten weekend chciałam znowu wziąć wołowinę w sosie mongolskim ale dowiedziałam się że skończył im się jakiś składnik sosu, więc wzięłam wołowinę w sosie czosnkowym i makaron. Poczułam się jak wtedy gdy jadłam curry ale chociaż zjadłam do końca wszystko xd do teraz się zastanawiam czy na pewno dali mi to co zamówiłam, bo nie czuć było prawie w ogóle tego czosnku. Spodziewałam się, że będą tam jakieś fajne warzywa, a dostałam kawałek ogórka i pomidora xD za to chłopak zamówił chyba wołowinę w sosie chilli (albo pieprzu? Na pewno miała dwie papryczki ostrości w menu) i bardzo mu smakowała.

Z dużych plusów to mają genialną lemoniadę tajską, polecam każdemu (nawet jak nie jest fanem ostrego jak ja) i zawsze dają takie chrupki, które można maczać w ich ostrym sosie (są na zdjęciu na środku, takie białe) jako taką darmową przystawkę

W komentarze wstawię też zdjęcia z poprzednich wyjść jak je znajdę

#jedzenie #jedzzwykopem #jedzeniewlodzi
Pobierz Yourisu - Jak dobrze liczę to już 4 raz byłam w hot spoonie przy manufakturze, dwa z ...
źródło: comment_1673855692A37Pl9uAOwLrzxLC9YHRA9.jpg
  • 8
@Yourisu: kurczak wygląda apetycznie. Najgorzej to pierwsze. Pomidorki jakoś tak biednie, zielenina zwiędnięta jakby przeleżała już parę godzin. Ten makaron z jajkiem(?) obok był razem? Jak nie to serio malutka porcja.
Może to też trochę kwestia światła, bo zdjęcie z kurczakiem ma przyjemniejsze, ciepłe barwy, a to pierwsze jakoś zimno i nieprzyjemnie wygląda potęgując mizerny wygląd warzyw xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dojcz_szpreche_nicht: właśnie dopiero po wstawieniu postu zdałam sobie sprawę że te kolory to jakoś mi słabo aparat dobrał i mogłam zwiększyć kontrast i nasycenie xD ale ok były ogólnie

Makaron był oddzielnie