Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stuparevic: #!$%@? ja o firmie zapominam codziennie sekundę po tym jak z niej wyjdę, a tutaj chcą, żebym w trakcie urlopu(wtedy mam też poblokowane numery współpracowników i wyciszoną grupkę pracowniczą na whatsappie) o niej pamiętał xd powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nooleus: Przeczytałem ten "artykuł", ale żałuję :) Poniżej wylistowałem niektóre z tych "cudownych" HR-owych mądrości:

Firmowy upominek (w postaci np. kubka termicznego, ręcznika plażowego, bluzy czy skarpetek z logo firmy), wręczony przed sezonem wakacyjnym z prośbą o zdjęcie z wakacji, nie jest niczym złym. Pracownik musi jednak wiedzieć, jak zdjęcie zostanie wykorzystane. Warto mu udostępnić przykładowy szkic wpisu i poinformować, że chcielibyśmy pokazać światu zespół od “ludzkiej strony” (również docenić w
  • Odpowiedz
  • 4
@mroczne_knowania nie rozumiem co w tym złego? O ile nie jest to przymus to taki gadzet czy zniżka to fajna opcja jeżeli np. Ktos i tak jedzie na kajaki czy robi mnosteo zdjec i chwali się tym na instagramie.

Co do apki sportowej to w mojej bylem firmie podczas mundiali i euro bylo obstawianie meczy, a osoba, która zgarnela najwiecej punktow doatawala nagrody. Raz akurat bylem wtedy na urlopie to wyslalem im
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dariel: Trafiłeś w sedno stwierdzeniem "o ile nie jest to przymus". Jeśli takie inicjatywy są oddolne, to jest to naprawdę spoko i pozwala się w fajny sposób integrować z ludźmi i poznawać ich lepiej. Ale no właśnie - z ludźmi, a nie z logo firmy. Powyższy artykuł pokazuje zaplanowane przez firmę aktywności, które właśnie zmuszają pracowników do myślenia o firmie (nie o ludziach) podczas urlopu. Jeśli ktoś dostaje gadżet firmowy z
  • Odpowiedz
@Julka_ACAB_BLM: W takim razie polecam serial Rozdzielenie. Rozwiązują tam kwestię 'nie życia pracą' poprzez rozdzielenie wspomnień związanych z pracą i życiem osobistym w wyniku zabiegu. Ten w pracy nie wie kim jest ten na zewnątrz i na odwrót. Bardzo dobrze zrobiony i zagrany. Topka z zeszłego roku
  • Odpowiedz