Wpis z mikrobloga

Dlaczego mówią na nas Tajlandia Europy ?? Nie na Bułgarię, Rumunię czy inne biedne kraje tylko na Polskę. Dlaczego inny biedniejszy, bardziej ludny kraj nie ma takiego tytułu, słyszałem ten tytuł niejednokrotnie od ludzi z całej Europy podczas rozmów o kobietach. Nic nie bierze się z niczego, główny problem polega na tym, że Polki nie są nauczone kultury pieniądza. Polki leca głównie na wygląd albo inne pierdoły typu instagramowe hobby. Jeżeli masz ponadprzeciętne zasoby i pieniądze to nie jest rozchwytywany przez kobiety jak w innych krajach, musisz się tym obnosić i chwalić dopiero wtedy to działa, pokazywać na insta jaki to nie jesteś coll i przy hajsie. Dlatego, że Polka leci na WYGLĄD i potem przylatują do nas gołodupce mokebe, Habibi i enrique i klepia nasze witaminki na potęgę. Faceci nie lepsi bo stygmatyzują Polki, że „leci na kasę” nie rozumiejąc, że to pozytywne zjawisko dla obu stron. Komuna zniszczyła kulturę pieniądza, postęp zniszczył monogamie kościoła i oto jesteśmy my -> Tajlandia Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kobiety #rozowepaski #przemyslenia #blackpill
  • 9
  • Odpowiedz
@yupitr: Jak rozmawiałem o kobietach z obcokrajowcami siedząc czy to na lazurowym czy na del sol itd to niejednokrotnie musiałem się nasłuchać, że nasze kobiety są najłatwiejsze, hasło Tajlandia Europy słyszałem niejednokrotnie
  • Odpowiedz
@A_R_P: To zbiór moich doświadczeń, obserwacji oraz opinii, nie mam na celu bezpodstawnie obrażać polek. Po prostu opisałem swoje wieloletnie doświadczenia natchniony pewnym wpisem z głównej, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@A_R_P: Po tym „XD” podziękuje za dalsza polemikę. Powiedzmy, że zwracam uwagę na to co w życiu jest ważne, opisuje hierarchie wartości *podpartą międzynarodowym doświadczeniem. Życzę dobrej nocy
  • Odpowiedz
@Noc-Kruka: i w ogóle nie widzisz dysonansu jak oczekujesz ode mnie argumentu, ale sam nie odpowiadasz? XDDD wiedziałam od razu, że nie masz nic do powiedzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz