Wpis z mikrobloga

@pharmaki: zajeb sobie dmt wziewnie, to trwa max 20 minut, o nic nie musisz sie martwić bo w zasadzie nie masz kontroli a po wszystkim wracasz niczym alicja wyruchana na wylot przez wszystkie stworzenia z krainy czarów
@pharmaki: Jak masz dostep to najpierw sprobuj DMT,jest duzo mocniejszy,ale trwa 15 min,a kwas 12h i najlepiej jak masz jakas zaufana osobe,ktora brala wczesniej by byla przy tobie
@Jazielony: A jestes pewien,ze miales to co ci powiedzieli? Ja to zazywalem kilkanascie razy i zawsze stabilnie. Z doswiadczenia wiem,ze jakbym wzial kwas jako pierwszy psychodelik,to robilbym "Marsa". Zreszta nawet majac kilkadziesiat roznych tripow za soba,to kwas i tak do mnie nie przemawia
@skretkiszek:

@pharmaki: dmt nie probuj przed kwasem


Jest jakiś oficjalny zakaz?xD

@Czimchik:

Śmiechlem z metafory o AlicjixD

@Jazielony:

tak, napewno to była changa, nie ukrywam ze miałem ciezkiego bad tripa i rozpad ego.


Po wystarczająco dużej dawce grzybow/lsd byłoby to samo. Tyle, ze trwałoby to dużo dłużej, chociaż zarówno po DMT, lsd czy psylocybinie wieczność zawsze będzie wiecznością.

Poza tym psychodeliki bierze się właśnie dla tego rozpadu ego,
@pharmaki: Jesli boisz sie fazy lub psychozy, to juz masz bonus na starcie +10% do psychozy.

Po drugie nie wiem ile masz lat, ale to nie zabawka dla dzieciaków na melanzu u Kingi po 6 Tyskich, bo ktos przyniósł i jest okazja.

A po 3, to polowe problemow kozna zlikwidowac, gdy sie wie, se absolutna podstawa to set & settongs i nie jest to #!$%@? dziadersów.
@pharmaki: też sie mega balem, cale zycie powtarzalem sobie ze nigdy przenigdy tego nie sproboje bo boje sie ze przez okno wyskocze albo cos xD. ostatnio mialem mega ochote sprobowac wiec najpierw wzialem 2cb to mega lekki psychodelik zeby w ogole zobaczyc jakie to uczucie. miesiac potem wzialem 100 ug i bylo mega :), polecam zaczac od 2cb:P