Wpis z mikrobloga

Chciałam wysłać paczkę przez #olx inpostem i okazało się, że paczka jest za duża (,). Anulowałam wysyłanie na ekranie. Wiecie może czy jeśli przepakuję paczkę i wyślę ponownie jutro to mogę to zrobić na ten sam kod, czy muszę się skontaktować z olx przez formularz zgłoszeniowy.

#inpost #paczkomaty
  • 4
@poisonandwine: jak anulowalas to teoretycznie jak kase ci gosc wplaci to powinno isc, nie wiem czy ich system jest tak genialny by uniewaznic etykiete, to by sie nie otworzyl automat. Kasy od OLX juz nie zobaczysz wiec musisz albo ponownie przez OLX albo ktos ci placi np blik na telefon i wysylasz, to jeszcze lepsze bo pakiet ochronny (a moze to byc mina) omijasz.
@poisonandwine: a to tak znow nie zrozumialem, anulowalas na ekranie paczkomatu. A ja pisalem o anulowaniu wysylki OLX przez ekran komorki, nie wiem czemu tak pomyslalem. Dodam ze minus OLX taki ze na liscie swoich ofert powinna byc od razu pokazywana paczka (typ, A, B, C czy XL, XXL) by wylapac oczywiste bledy jakie sie kiedys przy wyborze zrobilo (np zelazko a ty masz A inpostu). Ale OLX jest zbyt