Wpis z mikrobloga

Każdy słyszał o Napoleonie. Trochę mniej ludzi słyszało jego bracie Ludwigu. Za to dość sporo osób już kojarzy Napoleona III. Znowu, jednak mało osób wie, że Napoleon III miał syna Eugeniusza Bonaparte. Zgodnie z naukami dickpilla, Napoleon podbił europę i miał liczne kochanki, bo po prostu miał ogromnego khutasa. Napoleon III miał małego i dlatego nie powtórzył jego sukcesów. Jednak Eugeniusz zdecydowanie dorównywał rozmiarem khutasa bardziej wybitnemu członkowi rodziny. Wystarczy przeczytać jak zginął.

W 1879 roku uzyskał zezwolenie na przyłączenie się jako obserwator do armii brytyjskiej walczącej w Afryce Południowej z plemieniem Zulusów. Wziął tam udział w zwiadzie, udając się z małym oddziałem w stronę rzeki. Zostali jednak zaatakowani przez oddział Zulusów, a brytyjscy żołnierze z racji posiadania mikropenisów natychmiast rzucili się do ucieczki, porzucając młodego księcia. Ten, jednak stanął do walki sam przeciwko 36 Zulusów. Choć zginął to nie poddał się bez walki. Pojmani później Zulusi przyznali, że książę odznaczył się niebywałą odwagą i walczył jak prawdziwy lew. Mówiąc krótko nawet wśród mokebe zdobył on niesłychany szacunek co oczywiście zawdzięczał ogromnemu khutasowi.

#dickpill #bigkahunadick #natura #historia #blackpill #przegryw #dickpillscience
Pobierz Al-3_x - Każdy słyszał o Napoleonie. Trochę mniej ludzi słyszało jego bracie Ludwigu....
źródło: comment_1673804090sNi5QuvBFxRyWLgeegqWnd.jpg
  • 25
@Al-3_x Na początku XIX wieku wzrost Napoleona we Francji uchodził za przeciętny. Angielska propaganda zrobiła z niego manleta, ten mit było łatwo upowszechnić, bo do gwardii cesarskiej przyjmowali tylko bardzo wysokich mężczyzn, a oni otaczali Cesarza. Bonaparte nie miał realnie powodzenia u kobiet, Józefina przyprawiała mu rogi na każdym kroku, a cnotę stracił z prostytutką, większość kobiet traktowała go bardzo instrumentalnie. Co ciekawe to właśnie Ludwik Bonaparte (Napoleon III) miał bardzo duże
@Tejada: Zapomniales o Marii Walewskiej, lasce 9/10. A pozniej byla przeciez jeszcze ta Austriaczka, chyba tez niczego sobie. Napoleon osiagnal swoj peak SMV po 35 roku zycia- jak Pozytywny_gosc to wytlumaczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gnomol: Moze wzielo sie to tez z doslownego tlumaczenia francuskiego 'le petit caporal' (maly kapral)- przymiotnik 'petit' moze byc tu wyrazem sympatii do kogos, a niekoniecznie odnosic sie do wzrostu. A tak w ogole ja to wszystko pisze pol-zartem pol-serio( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slabart12 Walewską to wziął na śpiocha, jak zemdlała. I rodzina ją pchała w ten romans licząc na profity. Małżeństwo z Marią Ludwiką mariaż dyplomatyczny wymuszony karabinami.
@slabart12 Ja też, jednak pozwoliłem sobie napisać te komentarze, aby jakiś przegryw nie uwierzył, że to takie proste , czyli zostać przywódcą najsilniejszego i najludniejszego kraju Europy i jeszcze podporządkować sobie pół kontynentu, a wtedy jakaś cię pokocha, o nie nawet w tym przypadku kryje się haczyk.