Wpis z mikrobloga

"Odpowiedź jest tylko jedna - rząd Gruzji nie dopuści do tego, aby państwo gruzińskie było zaangażowane w konfrontację militarną" – stwierdziła wicepremier Gruzji Tea Culukiani.

Z kolei gruziński rząd tłumaczy odmowę dostarczenia Ukrainie systemów Buk niechęcią do wciągnięcia w wojnę.

Widzicie łykopki da się? Da się? A nie prowokować i się ogłaszać zawsze jako pierwsi że przekażemy MIGi leopardy i wszystko, bierzmy z nich przykład zamiast machać szabelką dlaczego nasz rząd nie potrafi tak dyplomatycznie podejść do sprawy i powiedzieć że nie chcemy być zaangażowani w konfrontacje militarną?
#wojna #polska #ukraina #rosja #gruzja
  • 108
@SoplicaTadeusz: ja też popieram pomoc Ukrainie i nienawiść do ruskich ale nie popieram wciągania nas do wojny bo układ był taki że Ukraińcy zabijają ruskich my dajemy im sprzęt i to tyle a widzę że Amerykańców to już nie pasuje i szukają żeby nas wciągnąć i naszymi rękoma ich rozwalić
Widzicie łykopki da się? Da się? A nie prowokować i się ogłaszać zawsze jako pierwsi że przekażemy MIGi leopardy i wszystko, bierzmy z nich przykład zamiast machać szabelką dlaczego nasz rząd nie potrafi tak dyplomatycznie podejść do sprawy i powiedzieć że nie chcemy być zaangażowani w konfrontacje militarną?


@mial85: ale my chcemy i wkrótce wyślemy tam własną armię
@mial85: i co mi zrobisz dzieciaku? xD
na co mi nie pozwolisz dokładnie? Jesteś klasycznym przykładem onucy to się nie dziw że tak jesteś nazywany.
miałeś podać argumenty a dalej żadnego nie przeczytałem. Dla mnie jest nieważne czy ci płacą czy jesteś aż tak głupi żeby być pożytecznym idiotą za darmo. Siedzisz i srasz pod siebie bo polska da trochę sprzętu sąsiedniemu krajowi. Są trzy powody 1. jesteś trollem. 2. Jesteś
@Trump_nieoficjalnie: nazywasz mnie dzieciakiem mimo że nie wiesz ile mam lat No tak zapomniałem że rozmawiam z tytanem intelektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O tym czego ci nie pozwole robić przekonasz się w swoim czasie, wy jesteście typowymi przykładami idiotów którzy dorabiają gębę na sile ludziom których nie znają, jakbyś miał trochę choć trochę punktów IQ i umiał czytać ze zrozumieniem wiedziałbyś że nie przeszkadza mi że
@mial85: Nie twierdzę że jesteś osobą młodą tylko że intelektualnie nie jesteś osobą dojrzałą.
Nawet jeśli szczerze wierzysz że z rosją masz niewiele wspólnego to jest to nieprawda. Podzielasz z propagandą kremla wiele hipotez. Choćby tą że polską steruje USA które prowadzi wojnę z rosją wykrwawiając polskę.

Uważasz że nie mogę cię oceniać bo cie nie znam ale to ty od pierwszej wiadomości mnie wyzywasz i obrażasz a nie wydaję mi
@Trump_nieoficjalnie: Interesem mojego państwa jest to żeby nam tu wszystkim od Białegostoku po Szczecin i od Helu po Zakopane nie spadały rakiety na głowę i żebyśmy mogli dalej pisać swoje wysrywy na wykopie zamiast gnić w okopach a politycy i eksperci stosują bardzo agresywną wściekła politykę nienawiści wobec ruskich i mówią że my już jesteśmy w tej wojnie możesz mówić co chcesz ale to nic innego jak oswajanie nas z tym
@mial85: ale kto chcę wejść na Ukrainę bo nie słyszałem żeby Polska armia miała takie plany?
Polityka pobłażliwości wobec rosji się nie sprawdzała w tym wieku ani pod koniec poprzedniego.
Rosja ciągle idzie krok dalej i nie widzę powodu żebyśmy mieli się cofać bo nas straszą wojną.
Nikt w Polsce nie chce atakować rosji i to kremlowska propaganda tworzy taką narrację że Polska im zagraża i najwyraźniej jest to narracja która
@Trump_nieoficjalnie: nie mówię że chcemy wejść na Ukrainę bo tego nie wiem czy są takie plany czy nie są wiem tylko że pompowana jest narracja że my jesteśmy w tej wojnie i po pierwsze to potężna woda na młyn dla ruskich takie gadanie a po drugie jest to cholernie niebezpieczne bo skoro jesteśmy w tej wojnie to w zasadzie w każdym momencie mogą ogłosić stan wojenny i zapakować nas wszystkich w
@Mistrz_Motyl: Oo to niezły cwaniaczek z ciebie innych byś wysłał na śmierć a sam siedział sobie bezpiecznie za granicą No cóż.. można się tego było po tobie spodziewać bo takiego podżegacza to dawno nie widziałem
@mial85: ale kto pompuje taką narrację poza rosyjską propagandą? możesz przedstawić jakąś wypowiedź kogoś decyzyjnego? Narracja NATO jest taka że Ukraina została zaatakowana na co nie ma zgody i że będą otrzymywać wsparcie o takiej wartości materialnej i militarnej żeby się obronić. Nikt nie mówi o ataku na rosję jeśli rosja chce uznać takie zachowanie za atak na nią to jest to fikołek i równie dobrze za zagrożenie i za "act
@Trump_nieoficjalnie: „ patrząc na to, w jaki sposób pomagamy Ukrainie i ile sprzętu i techniki bojowej zostało tam przesłane, to można powiedzieć, że jednak uczestniczymy w niej (dop. wojnie)” – podsumował Ernest Lichocki, który jest ekspertem ds. zarządzania bezpieczeństwem, doktorem inż. nauk wojskowych do spraw bezpieczeństwa, wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku i jednocześnie komandorem, porucznikiem rezerwy. No jeśli będziemy debilami którzy się dadzą w to wciągnąć o tak będzie
@mial85: no bo uczestniczymy w tej wojnie. Jako strona wspierająca sojusznika i oferująca pomoc humanitarną dla ofiar trwających działań zbrojnych. Nie podlega to dyskusji. Jak to że nie jest to pretekst do bycia zaatakowanym przez rosję niezależnie w jakim świetle postawili by te fakty. Z resztą putin ma za miękką fajkę żeby zaatakować NATO. Biorąc pod uwagę to oraz fakt że istnienie niepodległej UKRAINY i BIAŁORUSI jest żywotnym interesem naszego kraju
@Trump_nieoficjalnie: nie, nie uczestniczymy, pomagamy ale nie bierzemy aktywnego udziału, pretekstu oni nie potrzebują, gdyby miał za miękka faje to by wybił sobie z głowy Polskę i kraje bałtyckie zamiast nazywać je następnymi po Ukrainie a istnienie wolnej Ukrainy i Białorusi jest w naszym interesie tu się zgodzę a co do polityki można by to lepiej rozegrać jak mówiłem