Wpis z mikrobloga

Mirki z #warszawa podróżujące tramwajem: kojarzycie tablice na przystankach pokazujące ile zostało do przyjazdu tramwaju? Fajna sprawa, co? Wg mnie jest ich zdecydowanie za mało i brakuje ich na przystankach z dużą wymianą pasażerską. Dlatego planuję złożyć projekt do Budżetu Obywatelskiego zakładający montaż nowych tablic. Mam już swoja listę przystanków na terenie miasta, ale mogę dorzucić jakieś wasze jeśli chcielibyście taką tablicę u siebie. Dawajcie znać w komentarzach.

#transportpubliczny
Pobierz Drzamich - Mirki z #Warszawa podróżujące tramwajem: kojarzycie tablice na przystankac...
źródło: comment_1673794662FSgwc89vATx1EwxuMRiISp.jpg
  • 8
@SynGromu: z tego co mi wiadomo to w systemie SIP, z którego korzystaja tablice, są tylko te przystanki (a właściwie perony), z których odjeżdża jakiś tramwaj. Na zdjęciu jest przystanek "Stare Miasto 02", z którego odjeżdżają zarówno tramwaje i autobusy. Takie sytuacje na przestrzeni miasta są wyjątkowe, ale jeśli masz akurat taki przystanek to jak najbardziej się nada. Można to sprawdzić pod adresem https://tw.waw.pl/sip/ - na mapce zaznaczone są przystanki, dla