Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Mirki,
Od paru miesięcy mam problemy z #erekcja #potencja. Spadło libido, twardość erekcji, pojawiła się trudność w jej utrzymaniu i zaczął występować przedwczesny wytrysk w czasie masturbacji (którą z racji spadku libido robię może raz na tydzień-dwa). Porannych erekcji już od bardzo dawna brak. Jestem załamany - mam 31 lat. jestem zdrowym mężczyzną bez nadwagi, może nie uprawiam jakoś dużo sportu ale regularnie się ruszam - prawie co dzień jestem na spacerach. Dieta zbilansowana, pudełkowa. Od dłuższego czasu bez życia seksualnego co wygląda na to że zacznie się zmieniać - po długiej przerwie w końcu poznałem fajną dziewczynę z którą mógłbym zbudować coś więcej, ale martwię się że ten problem przełoży się na kontakty z nią.
Szukam pomocy, jakiejś listy rzeczy których warto spróbować / specjalistów (zwłaszcza na terenie Trójmiasta) do kótrych warto się udać czy badań które warto zrobić. A co najważniejsze - odpowiedzi na pytanie czy ten problem jest wyleczalny i czy uda mi się wrócić do sprawności.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c3d45301f4c80d19019530
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 10
SystematycznaPanda: Zrób pakiet badań hormonalnych
Testosteron
Prolaktyna
Lh
FSH
Estrogen
SHBG

Jeśli wszystko wyjdzie ok to lekarz urolog ale tylko ze specjalizacją w ultrasonografi. Wykona badanie polegające na wkłuciu caverject i badaniu przepływu krwi i ewentualnie wykryje przeciek żylny ale to już its over wtedy
---

Zaakceptował: karmelkowa
@GGul:
W skrócie- świetnie, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zarówno bardziej się chce, jak i bardziej może w sensie łatwiej o mocny wzwód. Po żeń-szeniu tylko mi się bardziej chciało, ale żadnej dodatkowej sprawności nie zyskałem.
Najłatwiej zamówić w kapsułkach, ewentualnie ekstrakt w proszku tylko niektórzy sprzedają sproszkowany surowiec jako ekstrakt i można to rozpoznać po tym, że surowiec trzeba gotować, a ekstraktu nie.
@GGul:
Biorę doraźnie, po jednej tak z 20 minut przed akcją i mi wystarcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Profilaktycznie jeszcze nie próbowałem, powinno być napisane na opakowaniu jak dawkować.