Wpis z mikrobloga

No i takie to granie u mnie na tym Switchu. Prawie 1500h w Fortnite, reszta to głównie indyczki. A łapie się też na tym, że bardzo przyjemnie gra mi się w gry z serii Lego. Wciągnąłem się teraz bardzo w Lego The Incredibles. Świetna gra. Dużo rzeczy do odblokowania, otwarty świąt. No i maksowanie gier z tej serii jest super. Muszę jeszcze obejrzeć filmy Iniemamocni.

#nintendoswitch #gry #gownowpis
  • 7
@Zeiss uważam, że to mało przez te kilka lat posiadania Switcha. Pamiętam niektórych znajomych którzy już 2 lata temu mieli ponad 2000h w Splatoonie 2 np.
@chrusto: Lego Iniemamocni to najgorsza gra lego :) W porównaniu np do Marvel Superheroes to dno. Pamietam jak kupiłem ja dzieciakom na premierę. W jeden weekend przeszły, a w dwa weekendy wymaksowaly.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chrusto: 1500h w Fortnite jest zrozumiałe ale że na switchu? Sam gram dużo w Rocket League ale na Xboxie bo na Switchu gra wygląda i działa katastrofalnie, wątpię aby fortnite był tu dużo lepszy bo pewnie ci sami ludzie z Epic te gry portowali.
@chrusto: Czy jesteś gotów na wyzwanie dla swojego mózgu? Przedstawiamy grę Brain Show - rozrywkę dla całej rodziny, która pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i zabawnie spędzić czas! Podobnie jak w grach takich jak "Buzz!" czy "Wiedza to potęga", Brain Show polega na odpowiadaniu na pytania z różnych dziedzin, od historii po nauki przyrodnicze. Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają, zapisując się na listę oczekujących już teraz! Zapisz się już teraz