Wpis z mikrobloga

@Zwykly_Czlowiek: to musisz jakieś dziwne rzeczy wstawiać xD ja mam darmowe konto na streamable to wisza mi tam filmiki co wrzucałem ze 2-3 lata temu. Niektóre z małą liczba wyświetleń mają uwagę "pending deletion" ale od dawna i nie są usuwane. Oczywiście zdarzało się to co pokazujesz, ale to jak były filmiki brutalne +18 albo coś z prawami autorskimi (nagrania z jakiś rozgrywek sportowych najczęściej tak spadają)
Niektóre z małą liczba wyświetleń


@Shrug: I to jest to. Jak ktoś wrzuca filmik na portal społecznościowy i nagle jest kilkaset wejść na sekundę to pojawia się ten komunikat. I pyk nie ma filmiku. Większość znalezisk gdzie jest film z streamable znika zaraz po wejściu na główną.
@j3sion: to zależy - po prostu to co może spaść to +18 i prawa autorskie a to szerokie kryterium. Np. mamy taki znany filmik z Glapińskim ponad 100k wyswietlen i to jest juz chyba prawie od roku. Czemu nie spadł - bo muzyka to Circus Theme która jest "open source" a Glapiński nie przeklina i nie bije ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Shrug - @j3sion: to zależy - po prostu to co może spaść to +18 i prawa autorskie a to...
@Shrug: zakładam że się jakoś prześliznął przez algorytm. Pewnie też kwestia zgłoszeń, jak się jakieś pojawi, a licznik wyświetleń bije to pewnie automatycznie usuwa.
@j3sion: nie mam 100 pewności, ale imo wisi ciągle z tego powodu co napisałem wyżej, do muzyki nie praw autorskich, samo źródło filmiku też, wypowiedzi nie są +18. Po prostu dużo znalezisk wrzucanych na streamble to np. jakieś wideo z wojny albo jakiś wypadkowych sytuacji, jak pisał jeszcze wcześniej np. na mundialu wycinki z meczów w TV które naruszają prawa autorskie itd itd stąd to spada
dlaczego wrzucacie content na streamable?


@Zwykly_Czlowiek: bo wyklopowe programisty robią jednocześnie wszystko aby nie dało się wstawiać multimedialnej zawartości z innych serwisów oraz nie robią nic aby dało się wstawić multimedialną zawartość z innych serwisów

tutaj tylko prawilnie jutup i streamable (
ten drugi to hói w ogole wi skąd, dlaczego i po co
obstawiam jednak ze ze względu na bardzo łatwe robienie tango down contentu tak jak na wyklopie
@Shrug: kupa filmów bez muzyki znika. Filmy z CCTV, z komórek, jak się tłuką czy strzelają. Jeden z portali który naprawdę nie nadaje się do tego do czego został stworzony.