Wpis z mikrobloga

@Mjj48003: Miałem ostatnio spotkanie biznesowe z facetem, który jest absolutnym TOPem w swojej branży. Człowiek o potężnej wiedzy, wielkim doświadczeniu, niesamowitych umiejętnościach i zarabiający sporo pieniędzy.

Jakim szokiem było dla mnie gdy w trakcie lunchu zaczął mówić o swoich problemach zdrowotnych i jak to ziębowe metody mu pomogły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem święcie przekonany, że to bajki dla starszych babć
@Mjj48003: wystarczy że dołączysz do grona przeciwników obowiązkowego szczepienia na covid i niestety większość szurków pomyśli żeś swój i będzie cię kierowało na grupki płaskoziemców, rusofilów, zwolenników teorii spiskowych i uwaga - kryptowalut xD
@Grzesiok: jak ktos ma problemy ze zdrowiem i lekarze nie pomagają to ludzie stają soę bardzo zdesperowani i łatwo mogą paść łupem takich ziębów.
To ze typ jest topem w swojej dziedzinie nie znaczy ze zna sie na medycynie albo ze jest jakis mega rozgarniety czy wybitnie inteligentny.
@grypa-grypowska: Zmieniał również samochód co miesiąc aby nie musieć go rejestrować, czy coś podobnego. xD

@Grzesiok: Jedyny fan Zięby jakiego znam to typ, co mi remont mieszkania zrobił. Przynajmniej on się do tego przyznawał. Nie żałuję. Każdy, kto remontował w Polsce mieszkanie, chyba się ze mną zgodzi, że jeśli koleś był w miarę terminowy, sumienny, przyzwoity cenowo, a jak #!$%@?ł dwie rzeczy to przyjechał i naprawił, to konieczność słuchania i