Wpis z mikrobloga

@CommanderStrax: Sennheiser HD238, jakość dzwięku w tym przedziale cenowym bardzo dobra, wygodne, lekkie, trochę gorzej z tłumieniem otoczenia ale osobiście serdecznie polecam. ew kolejny mankament to jack który lubiał się łamać, ale kupiłem gdzieś tam kabel dałem do zrobienia i gra muzyka :)
  • Odpowiedz
@SprzedajeInformacje: to i tak dużo jak dla mnie :D Jak bardzo mogą się one różnić od tych o: allegro.pl/sluchawki-stereo-sennheiser-hd201-hd-201-prezent-i3906767318.html

Kuźwa nie stać mnie na jakieś #!$%@?.. szukam czegoś co stłumi mi otoczenie i da dobrą jakość dźwięku. Obecnie używam najczęściej słuchawek do SonyEricssona, które jak dla mnie dają wyjebisty efekt, jak się podkręci bas w telefonie, więc nie mam chyba dużych wymagań ;D

@Sergeant_Matt_Baker: bardzo :D bida teraz..
  • Odpowiedz
@CommanderStrax: te o których mówię nie wytłumią Ci otoczenia, to słuchawki otwarte także nie zakrywają Ci całej małżowiny także nie ma mowy że zagłuszą autobus czy nasze tragiczne pociągi, ale do słuchania w domowym zaciszu, spacerze, parku i w drodze wyjątku np podczas biegu myślę że nie ma lepszych w tym przedziale cenowym,

@Sergeant_Matt_Baker: dzięki na pewno się odezwę kiedy przyjdzie odpowiednia pora :) swoją drogą orientujesz się
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: no dzięki, jeszcze się rozejrzę, posprawdzam, w razie czego pozwolę sobie pytać ;p zakup i tak w tym miesiącu nie przejdzie, bo jestem na minusie :

@SprzedajeInformacje: no jest to jakiś pomysł.. ale z drugiej strony w sklepie będą mi wciskać albo drogie, albo #!$%@?, a ja jestem podatny na sugestie handlowych hien :D hipotetycznie zapytam jeszcze ile byś chciał za te swoje? ;> chociaż podejrzewam, że
  • Odpowiedz
nie masz iść do sklepu i słuchać co mówią sprzedawcy tylko po słuchać jak brzmią słuchawki i stwierdzić które są ok a które nie, myślę ze 160,- ponieważ są w idealnym stanie, choć puki nie kupię nowych to oferta jest nieaktywna :D
  • Odpowiedz
lepiej odłożyć i być zadowolonym z porządnego zakupu niż żałować i mieć coś co nie do końca cieszy, chociaż zależy też ile tej muzyki słuchasz i na ile usłyszysz różnice ;)
  • Odpowiedz