Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Dawno nas tu nie było, więc chcielibyśmy rozdać Wam kilka egzemplarzy naszej książki "Kryptowaluty od zera".To już dziesiąte nasze #rozdajo i postaramy się je powtarzać regularnie co jakiś czas, dlatego zachęcamy do obserwowania profilu, aby nie przegapić kolejnych losowań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzy egzemplarze trafią do losowo wybranych osób spośród plusujących ten wpis. Jeden trafi do osoby, której komentarz lub mem pod postem będzie miał najwięcej plusów. Nie musi być związany z tematyką książki. Wszyscy biorą udział, oprócz kont założonych z datą dzisiejszą.
Wysyłka oczywiście na nasz koszt, do wybranego przez zwycięzcę paczkomatu inpost.
Jeśli zwycięzca nie odpowie w ciągu 24 godzin na wiadomość prywatną, to losujemy ponownie. Losowanie dziś o 22.
Więcej informacji na temat książki oraz możliwość kupna dla zainteresowanych pechowców na stronie wydawcy - zaczytani.pl oraz wielu innych dużych księgarniach internetowych. Książka dostępna jest również w formie e-booka lub audiobooka np. w empiku.
Losowanie odbędzie się przez #mirkolos lub #mirkorandom
Życzymy powodzenia!
#rozdajo #bitcoin #btc #ekonomia #kryptowaluty #kantorbitcoin #gielda
#kryptowaluty #kryptowalutyodzera
KantorBitcoin - Cześć Mirki i Mirabelki!
Dawno nas tu nie było, więc chcielibyśmy ro...

źródło: comment_1673775821wz9dDD2g5kCT8yRTrKYM4c.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
o nas tu nie było, więc chcielibyśmy rozdać Wam kilka egzemplarzy naszej książki "Kryptowaluty od zera".To już dziesiąte nasze #rozdajo i postaramy się je powtarzać regularnie co jakiś czas, dlatego zachęcamy do obserwowania profilu, aby nie przegapić kolejnych losowań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzy egzemplarze trafią do losowo wybranych osób spośród plusujących ten wpis. Jeden trafi do osoby, której komentarz lub mem pod postem będzie miał najwięcej plusów.
  • Odpowiedz
  • 0
Generalnie nie mam pomysłu na jakiś błyskotliwy komentarz czy mem ale chciałem napisać że jeśli wygram to bardzo się ucieszę, jestem młody więc doceniam każdą wiedzę która mogę zdobyć (tym bardziej za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°), w temacie krypto i pieniędzy. Aktualnie na swoim koncie mam "narkonomie" i "biblie inwestowania" i serdecznie polecam.
Veeren - Generalnie nie mam pomysłu na jakiś błyskotliwy komentarz czy mem ale chciał...

źródło: comment_1673800219f3vxaN4UdIqbxsQYXFV92z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz