Wpis z mikrobloga

@vCertus: ja na ali tez ostatnio troche swirowalem i nawet sie specjalnie nie staralem
konto gmail platosc blikiem i wszystko ladnie przechodzilo z kuponami -19zl dla nowych i wracajacych na starych kontach
@Norskee: ostatnio czyli kiedy? W shopee było to fajne, że mogłeś codzienne produkty kupować za połowę niższą cenę co w normalnych sklepach spożywczych (uwzględniając kupony). Muszę znaleźć teraz jakąś alternatywę albo coś do wyciągania czystej kasy xD
@vCertus: ostatni miesiac. Wchidzlme na ali z prywatnej, wyskakiwalo ze bedzie kod do odebrania i nawet jak na stare konto istniejace sie logowalem to normalnie dostawalem kod
@mateusz-slusek: Od black frajera zakręcili źródełko, nie ma ani kuponów dla starych, ani dla nowych kont przez vpn na inne kraje widać, że w ogóle powyłączali "New User Gifts"

Jack Ma zwiał do Japonii, a Puchatek przeją alibabę i mam tego skutki.
@mateusz-slusek: Da się max 3 rzeczy.
Ja się za 44 gr nie będę bawił. Na dodatek nie ma teraz wcale CB za to, kiedyś kupowałeś coś za 1c, a goodie naliczało 1,60 zł, teraz jest to dla mnie nieekonomiczne.
@9010: hehe moj wpis no nie mam zadnego kuponu, incognito z komorki (a wiec inne IP niz zdomu) ale bez VPN, nowy tel nigdy tam nei uzyty. Zero kuponu a by sie przydal motzno. Wiec dziwi mnie ze wyzej komus dziala, czy przez PC pojdzie konto "na telefon" (logowanie)? Czy przez PC wymagac beda SMS zwrotnego i tak (konto na maila)?