Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: Tytoń pale bo jestem uzależniony i to dlatego, a ze względu na walory smakowe nie łącze na raz tych dwóch roślin, zresztą ja z bletek nie pale tylko ze szkła a tam dorzucać nic nie trzeba
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: A co ma niszczyć perma przepraszam bardzo?
Ta derealizacja którą miałem powinna być u mnie perma, według twojego rozumowania.
@Stworz: No skutki uboczne będą i to z czasem nadejdą.Ale nie martw się wszystko ci minie, a rzucanie mj jest banalnie proste uwierz mi.
  • Odpowiedz
@Stworz: tak na stałe to według mnie się nie da, tulipanki nie uszkadzają fizycznie hipokampu. Chyba, że nabawisz się schorzeń psychicznych, ale to temat rzeka. Po ośmiu latach palenia, z łączną może max półtora roczną przerwą, na pamięć nie narzekam. Na skupienie w #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gzyro: zwiazki organiczne powstające w wyniku palenia bezpośrednio mające wpływ na uklady. derealizacja a perm uszkodzenie pamieci XD? Mylisz pojęcia. Ty nie jesteś żadnym reprezentatywnym przykładem, musiałoby być xxxxx takich jak Ty, by wysunąć tezę, że palenie nie uszkadza pamięci perm.
@Stworz: przeczytaj to co Ci podlinkowałam, jak nie znasz ang to wrzuć cała stronę w Google translate. Wiesz, że na pamięć ma wplyw szereg różnych czynnikow narażenia? Tyton jest
  • Odpowiedz
  • 0
10 lat palenia, równo gdy skończyłem 16 właśnie zadałem.
Po 3 latach jak palisz powyżej 1g np 3g w bongu I wiadrze dziennie to 3 lata i 100% że będziesz typowym przejaranym imbecylem.
Ja po ograniczeniu do 0.5 na dzień i do sativ aby nie czuje żadnych skutków ubocznych.

Tak samo ktoś kto zjada pół piguły raz na miesiąc będzie miał mniej sprany łeb, niż kris kto zjada po 6 w każdy
  • Odpowiedz