Wpis z mikrobloga

@raszko754: Tak slupy, Ty wiesz ile trzeba zarobic zeby miec 300k podatku? xDDDDDD Jak maja byc slupy, skoro on mial zaplacic 300k wedlug Ciebie, myslisz co piszesz?

Oczywiscie gowno potrafisz potwierdzic, nawet Cie juz kolejny wyjasnil. Dawaj te shoty i dawaj te dowody albo zawijaj kite bajkopisarzu.
@RafDan: miał kare z US i wtedy odbijają ogromną część przychodów więc tak napisałem
on spokojnie by wykręcił te 400k biorąc pod uwagę udział na galach frakowych / tik tok / adsense / współprace
@raszko754: czyli najpierw napisales podatek, potem kara US, a co bedzie nastepne? Po co sie kompromituejsz? Daj te shoty skoro mowisz ze sa i bedzie na Twoje xD

Gala freakowa ze zlamana noga gdzie jest inwalida, tik tok gdzie sie nie zarabia, ad sense gdzie nie ma reklam bo nie daje filmow i wspolprace ktorych nigdy nie mial praktycznie xD Pomijam juz ze ma kanal na YT nielegalnie bo ma bana
@Herato: co w tym paradoksalnego, ze w więzieniu spędził czas efektywnie? To dość normalne, że ludzie w pierdlu maja więcej czasu na czytanie książek / trening / naukę
@RafDan: ty jesteś upośledzony ? wyżej ci typ napisał że tylko na swojej spółce miał prawie 400k a jeszcze była Agnieszka, później Pezet a Radek się chyba nie zgodził
@Sonia_Zwierzynska: jakieś reklamy serwerów tibii, metina i inne gówna no nie gadaj że nie było
@raszko754: z nas dwoch uposledzony to na pewno jestes ty, i juz 3 Ci to powiedzialo. "wyzej ci typ napisal" ty nawet nie wiesz ze ja to napisalem, a on skorygowal o dokladna kwote xD
@RafDan: wyżej typ potwierdził zeznanie podatkowe na 400k za 2017 czyli tak jak pisałem a ty zaprzeczałeś więc już jesteś pogrzebany, dodatkowo napisałem że miał kilka spółek i karę z US i dokładnie zaznaczyłem że urząd go wziął w obroty
aktualnie adsense googla płaci 8-10x więcej niż w 2015-2017 roku za reklamy potwierdzał to gimper i wk
zero argumentów i danych na poparcie tezy którą narzucasz więc się kompromitujesz
@raszko754: Ty jesteś cięzko chory bez kitu.

Stary, jakie zeznanie podatkowe potwierdzil? On potwierdzil moje slowa, gdzie ja napisalem o sprawozdaniu finansowym, gdzie nie bylo mowy ze 400k + ZAROBIŁ a nie miał PODATKU do zapłacenia ty jestes normalny?

Ty napisales ze on mial 300k PODATKU do zaplaty, a potem napisales ze KARY zeby na koneic wymyslec ze mial 400k do zaplaty w sprawozdaniu finansowym xD

Ty jestes tak ciezko myslacy,