Wpis z mikrobloga

@nomysza6666: tak tak to ja Bydlakker hyperreal wariacie zarobilem duzo hajsu dorobilem sie na pchaniu staffu u hansa ale porycie postepilo jakbym zvapowal alfeczke z bulb zaruwki to by mnie interpol zawinal hahaha mlot kowalski wariacie to 2 lata temu bylo wtedy bylem tylko hory psyhicznie teraz sie zrylem amfom koxem ziolem pixami molly w kryxie klefem euforykami wudkom benzo przedawkowaniami alko oxycontina i benzo ale przezylem co mnie nie zabije
@nomysza6666: to se wyobraz ze wtedy 05 absoluta bylo a teraz moj level to 5g 80% chlorowodorek pasta amfibii walenie konia 3 dni bez snu na zjazducha 4mg clona zapijane vodka i oxy 80mg to jest upgrade mordziu (in video game)
@nomysza6666: NO AMFA MI SPALILA FATA 186CM 95KG DOMASOWANY XD MI AMFA PALI TLUSZCZ A MIESNIE OSZCZEDZA SILA SPADLA NA MAXACH ALE JA MIALEM SYTUACJE ZE WHODZILEM NA SILOWNIE WIDZIALEM S00KE DOBROM I SZEDLEM NAFETOWANNY ZWALIC KONIA W KIBEL ZEBY TRENINK KONTYNUOWAC JA JESTEM PORYTY MAX BO BYLEM CHORY PSYHICZNIE ZANIM ZACZALEM CPAC (IN VIDEO GAME)
@ArcyPrzegryw: a sam widzisz mordo incels kropka is ja naprawde jestem slawny w necie mordo tak to dziala ja cpam chlam a przed pierwszym piwem w zyciu juz bylem hory psyhiatrycznie conajmniej 10 roznych psyhotropow concerta ritaliny sriny #!$%@? chloroprotixeny sreny kwetiapiny #!$%@? teraz tylko rivotril roche xany vodeczka nielegalna glass amfibia kanabis gorilla glue jedyny co nie schizuje smiechawice mi robi i oxycontin 80 mg bez otoczki per oral to
@ArcyPrzegryw: ALE ZROZUMCIE ZE TO NIE TROLLING TAK NAPRAWDE JEST AHAHAH ZARAZ SIE LOGUJE NA HYPERA NIESTETY ZALUJE ZE W p0lakowNI NIE ZYJE TOBYMM ANALOGI BIEDA KETONOW WALIL TAK TO SIE 80% CHLOROWODOWEM MORKY AMFY SNIFFEM PIWAMI I GORILLA GLUE ZADOWALAM A NA ZJAZDA TO WUDKA W RYLO Z POD LADY BIMBEREK RIVOTRIL ROCHE OXYCONTIN I NIE MA ZJAZDUCHA DOBRY PRZEKAZ LECI NIECH SIE TO TRZYMA HEHEHE ()IN VIDEO GAME)