Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, mam problem z siostrą. Ja lvl 29 już 5 lat temu wyprowadziłem się od rodziców do większego miasta z kilku powodów. Pierwszym był ojciec nerwus który lubił wychylić i był nieznośny zachowywał się jak dziecko jak się napił. Ciągłe kłótnie na 40 metrach kwadratowych doprowadzały mnie do szewskiej pasji. Zostałem w mieście bo studia a potem praca. Moja matka zaś to prosta pracująca kobieta. Natomiast moja młodsza o 3 lata siostra leniwa larwa od urodzenia prowadziła swoją karierę kasjerki zmieniając tylko sieciówki.

Kontakt z siostrą się urwał. Jakoś 3 lata temu wyszła dziwna sprawa. Rodzice znaleźli w skrzynce na listy pisma zapłaty od chwilówek. Pięć kredytów na moją siostrunię. Jako osoba pracująca tylko na siebie kupująca jedynie nowe najeczki i żerująca na moich rodzicach nie potrzebowała pieniędzy. Rodzice zaczęli pytać ale siostra szybko schowała listy i powiedziała że to nieważne że zaraz spłaci. Mi nic nie powiedzieli. Dowiedziałem się jakoś rok później że siostra od 4 lat pisze z jakimś patusem z więzienia który siedział za napad z rozbojem. Ktoś z pato osiedla dał numer siostry jemu i typ zaczął jej kadzić. O kredytach dowiedziałem się jakoś dwa lata temu. Moja siostrunia głupia zapłaciła chwilówkami za jego kolegium by wyszedł. Nie mogłem uwierzyć że można być tak głupim.

Zapożyczyła się na jakieś 30 tyś by spłacić kolegium patusa i mieć z nim świetlaną przyszłość. Patus wyszedł, nie znałem go bo typ siedział za różne rzeczy około 10 lat z przerwami. Myśleliśmy z rodzicami że jak tylko wyjdzie zderzy się ze ścianą i zobaczy że łatwo z więzienia pisać dyrdymały a życie zweryfikuje. Przyznam że myślałem że ojciec go zabije. Pobił go z parę razy by się od niej #!$%@?ł i oddał jej pieniądze. Niestety ta natarczywe społeczna gnida cały czas moją siostrę męczy by mu pomogła gra zbitego pieska. Ona jest tak głupia że broni go przed rodzicami. Matka płacze po nocach ojciec ma palpitacje.

To już trwa rok. Nie wiem sam co zrobić. Proponowałem rodzicom by wyrzucili siostrę z domu. Mając jednak 700 zł raty skonsolidowanego kredytu i najniższą krajową. Matka ją broni że skończy na ulicy albo w długach. Ona się coraz bardziej stacza. Nie to że nic nie robiłem przeprowadziliśmy setki rozmów z nią. Jest tak uparta że ułoży im się. Reszta rodziny jej co raz mówi by oprzytomniała i rzuciła śmiecia. Jednak ona się miota. Raz gada z sensem że to koniec a potem "łobuz kocha najbardziej".

Patus to urodzony manipulant. Kontroluje moją siostrę ciągle dzwoniąc i pilnując jej by przypadkiem nie wyszła gdzieś z kimś innym. Jak miała raz integrację w pracy to czekał pod bokiem by nie poszła. Gra na wszystkich uczuciach żerując nic nie robiąc całe dnie i wyzyskując albo od mojej siostry albo od matki swojej albo od jego siostry pieniądze. Sam mieszka u brata który też go nie lubi. Siostra ostatnio upiła się z nim i spała na klatce. Stary myślał że spali się ze wstydu. Tak się zmeneliła ostatnio i pije z wybrankiem. Szczerze najlepiej by gnida zdechła albo by moją siostrę nawiedził rozum ale na to się nie zapowiada. Najbardziej mi żal rodziców z którymi mieszka. Na każdą uwagę o jej związku mówi by się odwalili. Myślałem by go zgłosić gdzieś i by wrócił do paki tam gdzie mu najlepiej. Niestety nikt na bloku nie jest odważny by go podkablować a zdarzyła się kradzież złota o którą go podejrzewają. Miałem pomysł by znaleźć jej najbardziej obskurny pokój na końcu miasta i wywalić jej rzeczy w czasie pracy z rodzicami. Opłacić pierwszy miesiąc i niech sobie gnije z nim jak tak się kochają. Czego oczy nie widzą sercu nie żal i by mi rodzice na zawał nie zeszli przez jej odpały.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c19dc0cdab2baf82044ca1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam, mam problem z siostrą. Ja lv...
źródło: comment_1673697444P7NJKnxTebKNlkVPYz5Ycb.jpg
  • 1