Wpis z mikrobloga

Plusujcie największego bad assa w historii światowej polityki.

Koleś wysłał swojego dziadka do Wermachtu jak jeszcze nie było go na świecie.
Prowadzi życie podwójnego agenta szpiegując jednocześnie dla Niemiec i dla Rosji. Ostatnio pojawiły się też informacje, że może szpiegować również dla USA. Osobiście myślę, że to jednak tylko przykrywka i tak naprawdę to chiński szpieg, który tylko udaje agenta wrogich sobie krajów zachodnich by zmylić trop jak prawdziwy przebiegły rudy lis.
Szpiegowanie nie przeszkodziło mu w zostaniu premierem Polski oraz szefem Unii Europejskiej.
W 2007 roku wywołał na całym świecie kryzys gospodarczy dla niepoznaki z Polski robiąc zieloną wyspę, aby nie wzbudzać podejrzeń, że to jego sprawka.
W 2009 roku wezwał do swojego rodzinnego Sopotu na molo samego Putina tylko po to by na osobności bez obecności kamer kazać mu posadzić wysokie brzozy na lotnisku w Smoleńsku, które jak wszyscy wiemy rok później spowodowały ogromną tragedię i śmierć prezydenta konkurencyjnej partii.
Posiada zdolność bilokacji oraz podróży w czasoprzestrzeni, którą wykorzystuje każdej nocy do włamywania się do sklepów w całym kraju i zmieniania etykiet z cenami na wyższe.
Pluje do Odry antypolskim jadem, co powoduje masowe wymieranie ryb.
Ukradł pieniądze na głodne dzieci i poleciał za nie na wycieczkę do Peru rządowym samolotem.
Palił marihuanę zanim to było modne.
Prawdopodobnie je mięso.

Szanujesz dokonania, plusujesz

#bekazpisu #polska #polityka #heheszki #tusk #rosja #niemcy
amstaf01 - Plusujcie największego bad assa w historii światowej polityki.

Koleś wy...

źródło: comment_1673683260cRjl3rBVqBzIZUNspNwlsb.jpg

Pobierz
  • 7
@amstaf01: Tylko Pan premier Tusk może rządzić w Polsce wraz z wolnymi sądami. Ja znowu będę miał Polaków do kopania szparagów za paczkę fajek i butelkę wina i będą tyrać do śmierci. Tusku wróć bo teraz chcą ode mnie już ponad 50 zł na godzinę. Już mnie nie stać na Fiji co 2 miesiące. Trzeba ich z powrotem ustawić wróć
@amstaf01: to jest niesamowite jak duża ilość pisowskiej propagandy wzajemnie się wyklucza a debile to łykają i niektórzy machają szabelką w internecie nawet nie biorąc za to hajsu