Wpis z mikrobloga

@pyczasty: co ty gadaszz teraz to odleciales ja ogladalem lajty olgierda bo mialem go dlugi czas za normalnego i on tam po 600 zbierał a robil je najczesciej co tydzien. Jak on łącznie zebral z 15-20 tys to jest max
@Ivan_Sekal: a widzisz, po to właśnie tak tajemniczo śchichapęk sie odpalał, żeby nikt mu nie wyliczał. Przeciez jak sie zagotował jak mu widzowie te bolboardy wypominali... on to wszystko chchciał w ukryciu robić ale jak trzeba było to pokazywał swoją arogancję i butę nawet do swoich wielbicieli....

Pokazywał też plansze z Tipply, niestety screena nie mam ale możesz mi uwierzyć na słowo i było tam na liczniku ponad 80k..... a to
@pyczasty: no po akcji z bilboradmi to mu z 10k subow odeszło ja wtedy zostalem dopiero pozniej sie wkurzylem jak wyszla z niego frajerska natura i zaczal latac na psy i do prokuratury z donosami zamiast zalatwic to jak facet. No ale tam w Białystoku to chyba ich mlekiem sojowym i kudzu karmili stad taki zanik jaj.
@Ivan_Sekal: no własnie Ty pamiętasz tą akcję ja pamiętam... a niektórzy nieustępliwie udają że niczego takiego nie było i jeszcze żądają żeby im udowodnić że łukasz takiej zbiórki nie przeprowadzał..( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja akurat widzę te jego kłamstwa i fałszywe ruchy jak na na dłoni i jego stroszenie piórek przejdzie przez wykop. Ale tym ofermom ze społeczności to łukasz wpaja co zechcą...
a jak już jakiś
Pobierz pyczasty - @Ivan_Sekal: no własnie Ty pamiętasz tą akcję ja pamiętam... a niektórzy n...
źródło: comment_1673654404HRooggFgHjffRwDbnKCnIb.jpg
@pyczasty: ale ja tez bylem kasowany w sensie komanetarze bo byla taka laska (chyba laska) na jego fb ktora kasowala wszystko co bylo sprzeczne lub nawet niewygodne pytania, a zbiorke mialem gdzies bo i tak grosza nigdy na nia nie dalem