Wpis z mikrobloga

@pyczasty: ale to jest mitoman ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sodówka uderzyla bo jak zaczynał ze smiesznymi filmami na menela to był taki tam śmieszek wydawało się że w konwencji szkolnej a tu wyszedł kawał psychola
  • Odpowiedz
@Panicz888: no już nawet ci najwierniejsi wyznawcy wątpią w te jego złotouste zapewniania... chciał chłopaczek z grajewa zmieniać świat ale zapomniał zacząć od siebie i jest co jest...
  • Odpowiedz
nie gniewaj się smyku :) jeszcze wszystko się ułoży

BRAWO OLO, powtarzaj sobie tak i głęboko oddychaj... pamiętaj wdech i wydech.
  • Odpowiedz
@pyczasty: niezly zacznie sie wysryw gdy jeszcze kosno wygra ta sprawe o wykroczenie. Juz widze tych obroncow ktorzy zaczną piszczec ze sady skorumpowane ze powinny zamknac sradka a nie zajmowac sie wykroczeniami :) moze nie przegra Olgierdano ale jak przegra to niezla porażka, życiowy przegryw by dostal odszkodowanie od jakze zacnego wyjasniacza bo go na kamerze zlapal jak mu kopie w samochod ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: ale tak też było. Kosno to wygrał a nawet sam łukasz glejta pokazywał. Teraz idzie na rozprawę kolejną i też się dla niego dobrze nie zakończy. Ale on ciągle tylko sukcesy ogłasza swoim widzom. Już za same pobicia którymi to się chwalił wszem i wobec powinien trafić do aresztu. Wielkie sukcesy ma na koncie....... pobicia 2 osób. w tym jednej w stanie nietrzeźwości. BRAWO OLO
  • Odpowiedz
@pyczasty: nikt nie wygral poki nie jest to prawomocne. Wyrok nieprawomocny nie ma zadnej mocy prawnej. I nie tak do konca 2 pobicia bo gdy sie zlapal z kosno (co jest na filmie) to wzywal police i mówił ze go kosno uderzyl i on zrobi obdukcje i mu odwiesza zawiasy. Wiec ja nie wiem kto kogo tam pobił.
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: ale wiesz to jest sprawa o zasądzone 400zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze są inne w toku z tego co wiem. Łukasz robi dobrą minę do złej gry.

W sprawie z Kosno nie ma przecież sądownego zakazu wypowiedzi ale tez swoich sukcesów nie odtrąbia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: co do msc, te statki to raj.
Plywasz w zalodze 2 tys osob z tego 1500 kobiet, wloszki, hiszpanki, ukrainki.
Gosci na 1-2 tyg (turnus) 5/7 tys na pokladzie.
70% to bogate milfy z coreczkami bez mezow i tatusiow.
Nie musze pisac co sie dzieje po darmowych upadlaniu sie alkoholem.
Rudy tam by sie nie wbil bo on cieply jest a tam same panny szukajace wypelniacza.
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: dokładnie... łukasz to już chyba wyczerpał limit swoich zgłoszeń..... a teraz stał się chwilowo potulnym tatusiem i jeszcze ludzie wierzą w ten jego nietypowy wizerunek... Musi wstawać rano i chodzić do pracy a teraz już nie ma czasu na walkę z Górską Bestią.. tylko tam czasem jakiegoś posta na społeczności doda od czasu do czasu. Emerytowany kombajn do zbierania donejtów od ułomków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pyczasty: akurat to ze zbieral te donejty to nic zlego zreszta on jak miesiecznie z 1500 zl zebral to maks wiec kit z tym. Ja go nawet ogladalem ale jak zaczal straszyc najwiekszego przegrywa w Polsce ekologa tym ze on wezwie karetke bo go ekolog uderzyl i on bedzie robil obdukcje i pojdzie z tym na policje to parsknalem smiechem i mam ich wszystkich gdzies. Jeden wiekszy frajer od drugiego.
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: więcej pożebrywał... pokazał raz sumkę z tipply bo było 80k bo wtedy te zbióreczki charytatywne ... a pozniej bardzo się rozbestwił... wypominał np @Zagmadfany2 ze on to 2500 lekko w jeden lajt użebrał a tamten to ma tyle na miesiąc.... coś takiego, bede miał chwile to znajde screena
  • Odpowiedz