Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#ankieta #psychologia #rozdajo #alkoholizm

Info od mojej dobrej koleżanki:
"Hej, w ramach pracy magisterskiej przeprowadzam badanie na temat doświadczeń związanych z używaniem alkoholu a szczęściem człowieka. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety. Czas trwania badania to maksymalnie 15 minut. Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi!"
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDEdwDWR106EsWyz8p5TEsCGgbB5jdHIB7yyQGNSVQeHG6vQ/viewform
Info ode mnie:
Osoby, które wezmą udział w ankiecie będą miały szansę na wygranie kodu na pyszne.pl o wartości 15,- Wielkie dzięki w imieniu koleżanki za udział.
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dajcie proszę znać, jak uzupełniliście oraz jak możecie, udostępnijcie dalej pośród swoich znajomych :)
  • Odpowiedz
  • 0
Wybaczcie opóźnienie, ale przez tę nową aktualizację nie miałem czasu wejść na kompa, bo korzystam z wykopu przez aplikację, a wiadomo, ona na razie leży...
Także dziękuję jeszcze raz wszystkim za uzupełnienie ankiety, a kod leci do @zielona_smiejzelka, gratuluję!

EDIT: aktualnie nie mogę do Ciebie napisać, proszę, skontaktuj się ze mną
  • Odpowiedz
@peekey: Ło panie, dzięki :)

Moje ustawienia nie pozwalały na wysłanie do mnie wiadomości, zdążyłam już je zmienić. Chciałam się do Ciebie odezwać, ale wygląda na to, że po Twojej stronie zaszła dokładnie taka sama sytuacja ;)
  • Odpowiedz