Wpis z mikrobloga

To mój pierwszy i ostatni wpis na tagu #napierala. Szkoda życia, czasu, szkoda każdej minuty poświęconej panu Napierale. Wyleje tylko to, co usiadło mi na wątróbce po obejrzeniu kilkudziesięciu, pożal się Boże,,, wykładów" na youtubie jakimi karmi ludzi rzeczony pan Napierała.
Mam do powiedzenia tylko jedno, a właściwie dwa słowa by skomentować,, twórczość" niehabiltanta-dno dna.
Ten pan w ogóle nie rozumie na czym polega historia! Historia to nie jest siedzenie w swojej gawrze i czytanie subiektywnych opinii innych autorów na temat postaci, wydarzeń historycznych! Historia to zawsze była i zawsze będzie praca w terenie! Badania archiwum, wyszukiwanie dokumentów, kwerenda. Historia to siostra archeologii, nie możesz siedzieć w swojej gawrze i być dobrym historykiem. Musisz grzebać, szukać, kopać w terenie!
Pan Napierała oczywiście tego, jak i wszystkiego innego, nie rozumie, nie pojmuje i w swoich oczach uchodzi za wwwyyyyyybbbbitnego hostoryka wieloepokowego...
Panie Napierała, pan nawet nie nadajesz się na nauczyciela historii w podstawówce, bo takowy co prawda nie jeździ w teren, nie bada archiwów, nie jest stricte naukowcem, ale przynajmniej nie manipuluje historią, nie dopasowuje historii do swojego ideolo, co pan czyni nieustannie.
Gdyby tu wyliczyć wszystkie manipulacje niehabiltanta, ten post miałby kilkadziesiąt tysięcy znaków... Szkoda czasu i życia na wytykanie, wyłuszczanie, prostowanie, opisywanie błędów pana niehabiltanta bo pan niehabiliant sam jest jednym wielkim błędem...
Skupię się tylko na tym, co mnie zagotowało i podnosiło mi ciśnienie gdy oglądałem filmiki niehabiltanta-otóż nasz gawędziarz bardzo często grał w idiotyczną grę, która podnosiła mi ciśnienie-wybierał sobie jakieś słówko, którego czepiał się jak Kaczyński Tuska i wokół tego słówka budował Bóg wie jakie teorie. Pierwszy z brzegu przykład-uczepił się słowa pogarda i dobudował do tego kuriozalną teorię, że Polacy nigdy w historii nie doświadczyli nienawiści, bo doświadczali li tylko pogardy...
Panie Napierała, nienawiść i pogarda to jest to samo, to jest synonim, ale pan o to idiotyczne rozróżnienie, które istnieje tylko w pana głowie, oparł kilka youtubowych gawęd.
Kolejny przykład-bycie złośliwym i bycie wrednym. To jest to samo, ale nasz doktorzyna uroił sobie, że to zupełnie inne odczucia i nagrał gawędę o tym, jak to psy mogą być wredne, a nie mogą być złośliwe...
Tak, nasz noehabiltant, oczywiście wie jak i co myślą psy, wie co myślą koty, nasz niehabiltant wie co myśli Putin, nasz niebilitant wie co myślał Jan Sobieski, nasz niehabiltant nawet wie co miał w głowie i jak myślał cesarz Neron, żyjący dwa tysiące lat temu... Piotrunio tak dobrze zna Nerona, wie co Neron myślal. i czuł, jakby wczoraj pił z nim wódkę na skwerku we Wrocławiu #pdk
Pan niehbiltant wie wszystko o wszystkim, potrafi wejść w głowę psa, kota, Nerona, Henryka Walezego, Disneya, Putina, Dzyngis Chana, a zapewne i taty Muminka i będzie pouczał Tove Janson, co tak naprawdę myślał Włóczykij, tak jak poucza sinologów o tym jak wyglądają Chiny, bohemistów jak wyglądają Czechy, a mieszkającymw Usa od czterdziestu lat wyjaśni jaka naprawdę jest Ameryka, bo on to wie lepiej siedząc w swojej gawrze...
Niehabiltant wkurza mnie niemożebnie, podnosi mi ciśnienie... ale ja jako człowiek wschodu, wróg zachodu, wróg zachodniego liberalizmu, uważam że pan Napierała ma prawo nagrywać te swije gawędy, ma prawo do ekspresji tych swoich,, pożal się Boże" strumieni świadomości, Szcześć mu Boże, to jego sprawa, jego problem, problem jego widzów, że marnują życie na oglądanie youtubowych gawęd, które z historią nie mają nic wspólnego.
Nagrywaj pan zdrów, Panie Napierała, fine and dandy, a nie nice and dandy, jak to pan był raczył pokaleczyć angielszczyznę w wielu fimikach. Taka jest cywilizacja wschodu-ma pan prawo nagrywać te głupoty, ja mam prawo pana zbanować i pana nie oglądać(niestety nie da się zrobić hide channel from youtube i muszę założyć nowe konto na Youtubku by pan i pana mądrości mi się nie pokazywały na stronie głównej-jeden zero dla niehabilitanta).
A teraz idę do swojej kochanki, mamy w końcu piątunio. Chyba nie muszę dodawać, że moja kochanka jest w formacie JPG, takim samym jak pana ebook...
PS.Jestem sporo starszy od Napierały, a już w mojej podstawówce drwiliśmy często z kolegów, dokuczaliśmy im, a oni dokuczali nam, mówiąc, że twoja dziewczyna jest w formacie JPG... Gdzieś się pan uchował, co pan robił w latach osiemdziesiątych, że nigdy w życiu nie słyszał pan o JPG, ani o depeszach, ani o tysiącach spraw, które są oczywiste dla każdego urodzonego w latach osiemdziesiątych.
PS 2. Ma pan przepiękny głos i cudownie pan śpiewa. Jest pan doskonałym aktorem i rewelacyjnym komikiem, tylko zły świat pana nie rozumie.... i przyznam, że i ja jestem częścią tego złego świata, bo za cholerę nie rozumiem po co pan się publicznie ośmiesza i marnuje życie swoje i swoich widzów na bzdurne gawędy na youtubie.

#napierala #geopolityka #zychowicz #wolski #patostreamy #przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
Wierne skryby prawdy mają obecnie kryzys twórczy.


@bkce: no bo robi te nudne "Polska bez mitów - odcinek 2137" - no kto to g.ówno ogląda? Dramy, dramy i jeszcze raz dramy. To się obecnie sprzedaje.
  • Odpowiedz
@bkce: coś czuję, że Pjoter przez to chce "ocieplić" swój wizerunek wśród jutuberów, że nie jest takim raptusem jakim jest i że da się z nim normalnie porozmawiać
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn: Jak w każdy miesiąc nieparzysty. Potem jednak wygrywa z nim jego #!$%@? osobowość. No i zapałeczka, meltdown, głupie decyzje, groźby i znów grzeczniutko. Czasem jeszcze przed ostatnim krokiem jest seria krótkich filmów z Ikei lub Polanki. xD
  • Odpowiedz