Wpis z mikrobloga

@zlomiarz: ile koles dostanie bonusu/domiaru? #!$%@? akcja, #!$%@? urzednicy, szkodniki. Skrecasz i co masz niczym wrozbita Maciej wiedziec czy bedzie miejsca dla ciebie poza czerwona strefa "a nuz" pociag pojedzie? Pociag staje sobie przed przejazdem, zamyka z guzika przejazd i przejedzie w 15 sekund. A nie jak tutaj, czekanie, pulapka itd. I to na Zwycieskiej. A co jak staniesz na zielonym bo jednak cos widzisz "ze sie swieci" (na Karkonie na
@marsjanin2012 Z jednej strony masz rację, to skrzyżowanie jest do dupy zaprojektowane, ale... przejechałem przez skrzyżowanie, stanąłem przed czerwoną strefą, obserwowałem innych i tak sobie myślałem, że odważnie wjeżdżają na przejazd nie mając jak z niego zjechać, ciekawe co by było gdyby pociąg jechał... po kliku sekundach włączają się sygnalizatory. Bohater filmu miał pecha że jako jedyny nie zdążył zjechać z przejazdu.
Tylko dodam, że się cieszę, że nie wywaliło bezpiecznika w szlabanie i się normalnie podniósł i nie musiałem tam stać i czekać, aż ktoś przyjedzie naprawić
@Little_Juice: potezny ruch, rozdawanie pozwolen na nowe bloki na osiedlach typowo willowych. Tu tory sa bardzo blisko bardzo duzego skrzyzowania, jeszcze gorzej. Ograniczona widocznosc. Jak nie pojedziesz to z innego kierunku ustawi sie kolejka i tracisz cykl/dwa. Malo widzisz co sie dzieje za przejazdem to najwazniejsze. Niby korek sie przesuwa wiec jedziesz za sygnalizator, dojezdzasz a tu wszystko nagle staje i jeszcze szlaban w dol. WKS najwazniejszy i stolica kultury, niech
https://gazetawroclawska.pl/ulica-zwycieska-najwieksza-porazka-wladz-wroclawia/ar/9091318
Tu macie 2 projekty jak rozwiazac problem. Nie wiem czy ktos je za darmo robil w ramach stazu czy pracy mgr czy ktos musial zarobic? Dlaczego pytam - te projekty pojawily sie dawno po tym jak BMW Inchcape dostal pozwolenie na rozbudowe salonu. W ogole kto myslal ze im grunt oddadza (nie rozbudowujac sie a likwidujac w tym miejscu).
Z tym nasypem w miare sensowne ale przebudowa pewnie by byla mocna
, co tu nie wyszło przy projektowaniu?


@Little_Juice: tu nic nie było projektowane. Linia tak szła 50 lat temu. Żaden urzędas nie pomyślał, że przez 50 lat ruch jest trochę większy, niż wtedy i mamy, co mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? urzędnicy każą wjeżdżać w rogatki,


@ploki_juhy_rdeswa: dobre planowanie infrastruktury ma to do siebie, że przewiduje zachowania kierowców. Zanim jeszcze te przejazdy powstały to takie gamonie, jak ja wielokrotnie pisały na wykopie jak to się skończy. Nie może być tak, że tysiące myślących kierowców cierpi dzień w dzień, bo trafi się kilku imbecyli. Takie przejazdy jak na Grota czy Zwycięskiej to mogą być na wioskach, a nie na drogach o natężeniu
@zlomiarz: @marsjanin2012: Ktokolwiek dopuścił, że powstał w tym miejscu przejazd kolejowy powinien najbliższy rok spędzić przykuty do pręgierza.

Raz - jeden z nielicznych, więcej niż jednopasmowych wjazdów do Wrocławia #!$%@? przez ten cholerny przejazd i ludzi, którzy muszą blokować prawy pas, bo nie mają gdzie skręcić.
Dwa - ogromne nowe osiedla, dojazd do Jagodna, dojazd do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, który powinien być przepustowy jak jelita teściowej po dosypaniu jej kilograma
@marsjanin2012 nie no nie róbmy sobie jaj. Kierowca zwyczajnie #!$%@?ł. Nie przeczę, że w tym i wielu innych miejscach ruch w mieście jest zorganizowany w bardzo zły sposób, ale jeżdżę tamtędy i da się nie wjechać "przez przypadek" za rogatki. Linia 285 mogła by być zrobiona lepiej ale to wymagało by sporych zmian, . a to wiadomo, czas i pieniądze. Jeśli chodzi o rozwiązanie problemu teraz na szybko i "po taniości" to